gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuka Tesbih Nasıl Karartılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuka Tesbih Nasıl Karartılır? Lütfen yardım edin ben Kuka Tesbih karartmak istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, Bir yeşil cevizin yesil bölgesi 2 ye ayıralım ayrırdıktan sonra kuka tesbihi içine koyalım daha sonra zeytinyagı dökelim bunu bantla veya peçeti bez vb. seylerle kapatıp 1 hafta içinde dursun sonra cıkartıp 1 haftada kurumasını bekleyim kuruduktan sonra kuka tesbihiniz kararmış ve kızıllaşmış sekilde bulursunuz.

3. ethem uçar

ethem uçar Forum Okuru

Kuka Tesbih Nasıl Karartılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kukla

kukla

: Kukla Kişinin akılsızlığı, dikkatsizliği yüzünden başkalarının elinde oyuncak olacağına işaret eder.
  2. Erkeğin hayatı nasıl karartılır...

Erkeğin hayatı nasıl karartılır...

ERKEK- Söyle. KADIN- . . . . . . . . . . . . ERKEK- Söylesene! KADIN- Acelen varsa söylemiyim. ERKEK- Acelem yok ama çıkıcam, söyle KADIN- Söyle söyle diyip üstüme gelme. ERKEK- Ya niye üstüne geliyim. Bişey söylemiycek miydin? KADIN- Yok bişey yok. Ne söylicem ki sana? ERKEK- Yanlış anladım demek ki. Çıkıyom ben o zaman. KADIN- Çık sen, çık. Hep kaç! ERKEK- Yok kaçırmam otobüsü bugün. Bak...
  3. tesbih

tesbih

Derviş, bir kucak elma ile bayırlar aşan bir genç kıza rast gelmiş bozkır sıcağında Yorgunluktan al almış kızın yanakları "Nereye gidersin? Ne doldurdun kucağına?" diye sormuş Uzak bir tarlayı işaret etmiş kız "Sevdiğim çalışıyor orada Ona elma götürüyorum" Kaç tane diye soruvermiş derviş baba Kız şaşkın; "İnsan sevdiğine götürdüğü şeyi sayar mı hiç?"...
  4. Tesbih nasıl çekilir

Tesbih nasıl çekilir

tesbih nasıl çekilir tesbih nasıl çekilir resimli tesbih nasıl, çekilir, yapılır, sallanır, dizilir, bağlanır, resimli, merak ettiğiniz tüm bilgileri burada arkadaşlar Kimi zaman namaz sonrasıu çekeriz, kimi zaman dilek diler çekeriz, kimi zamanda ruhen huzur bulmak- ferahlamak için çekeriz. Peki tesbih nasıl yapılır ve nasıl çekilir? Sevgili Melek'ler, bu makalemizde tesbih hakkında merak...
  5. Tesbih Namazı Nasıl Kılınır

Tesbih Namazı Nasıl Kılınır

ramazan ayı kadir gecesi namazı tesbih namazı nasıl kılınır kaç rekat hakkında detaylı bilgiler burada Herkesin ömründe en az bir kere kılması gerekirmiş tesbih namazını... Camilerde özellikle Kadir Geceleri kıldırılan tesbih namazını evde kendinizde kılabilirsiniz melekler...Bu yazımızda size tesbih namazının nasıl kılınacağını anlatıcaz... Günahların afvına vesîle olan tesbih namazı 4...

Sayfayı Paylaş