gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kukla

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kukla
    Kişinin akılsızlığı, dikkatsizliği yüzünden başkalarının elinde oyuncak olacağına işaret eder.

kukla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah kuğu

Siyah kuğu

kuğular kaç yıl yaşar kuğu kaç yıl yaşar kuğular nerede kuğu nerede melekler Avustralya ve yeni Zellanda'da büyük gruplar halinde yaşarlar. Göller , nehirler ve açık bütün sulak alanlarda yaşarlar. Büyük cüsselerine rağmen oldukça sakin ve karma gruplara kolayca uyum sağlayan kuşlardır.Tek eşli oldukları için çift olarak beslenmelidirler. Kafeslerini ve havuzlarını nekadar büyük tutarsanız...
  2. kuğu dantel modeli

kuğu dantel modeli

kuğu dantel kugu dantel dantelden kuğu yapımı yapımı çok değişik ve hoş bir model evinde ilgi çekicilikten yana olan marifetli hanımlarımızın beyenisine ve ilgisine sunulur:D:D Başlarken 15 zincir çekip birleştiriniz üzerine 35 tane dolgu yapıp 4 zincir çekip 7 tane dolgu yapınız bu şekilde 6 tane aralarına 2 zincir çekerek 7 er dolgular yapınız sonra 7dolğunun üzerine 10 tane dolgu yapınız...
  3. Kuğu Gifleri...

Kuğu Gifleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dijital Kukla Oyunu: iKaragöz!..

Dijital Kukla Oyunu: iKaragöz!..

kukla oyunları ile ilgili bilgi hacivat, karagöz, dijital kukla oyunu, ilk dijital kukla oyunu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hacivat-Karagöz kukla gösterileri artık dijital ortamda bizlerle olacak.. Türkiye aklıllı telefon cihazlarında tarihsel ve kültürel yeni biz imza atıyor. Karagöz artık App. aracılığıyla iKaragöz olarak iOS ve ANDROID platformlarına...
  5. Kuka Tesbih Nasıl Karartılır?

Kuka Tesbih Nasıl Karartılır?

Kuka Tesbih Nasıl Karartılır? Lütfen yardım edin ben Kuka Tesbih karartmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş