gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kulağınıza küpe olsun :)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

MeLişLerr dedimyaaa oLmazsa oLmazlarımdn biride küpe dieee onLardan bazısınıda eklemek istedimmm =))

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ocak 2011
  2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende yapabilirim aslında iyi oldu gördüğüm :) [​IMG]

Kulağınıza küpe olsun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küpe

küpe

: Küpe Eşinin kulağında küpe görmek ticaret yapmaya, Kulaklarına küpe taktığını görmek Kur'an'ı güzel okumaya yahut güzellik ve mala, Hamile kadının kulağında küpe görmesi oğul evladına; bu küpe altınsa oğlunun hafız olacağına, gümüşse yarı hafız olacağına, inccisiz bir küpeyse ses sanatkarı olacağına, Erkek çocuğun kulağında görülen küpe zinete, genç kızın küpe görmesi evlenmesine, Büluğa...
  2. küp

küp

KüpAdi küp zina eden kadına, Küp evin idaresine, mahzenine, dekkana, hamile kadına, Şarap küpü hazine bulmaya, İçinde su bulunan küp zengin ama hüzünlü bir kadına, İçinde sirke bulunan küp takva ehli insana, İçinde kaymak bulunan küp artarak bereketlenen maala, İçinde tarhana bulunan küp hastalıklı bir kimseye, Su küpü ( yahut damacana) karı veya kocaya, evin idaresine, mahzene yahut dükkana,...
  3. Kulağa Küpe Takılması

Kulağa Küpe Takılması

erkek kulak deldirme erkek küpesi hangi kulağa takılır erkeklerde kulak deldirme erkekler küpeyi hangi kulağa takar nerede deldirilir Günümüzde 'piercing' adıyla vücudun her tarafına küpe takılıyor ama küpenin kökeni, İngilizce 'earring' isminden de anlaşılacağı gibi kulağa takılan halkadır. Küpenin kulak memesine takılmasının nedeni burada hemen göze çarpması olabilir, kulak memelerinin...
  4. küpler

küpler

her mesleğin bir özelliği vardır bilirsiniz. eğer insanların yada çoğumuzun hangi mesleğe uygun olduğunu belirlemek istiyorsanız gelin gelin sizlerle birlikte bi uygulama yapalım.ilk adım: Boş bir alan belirleyin. Bu boş alana bir yığın küpler bırakın(hangi maddeden yapıldığı önemli değil...) Teste tabi tutacağınız kişiyi bu alan götürün; Eğer, küpleri sayıyorsa muhasebeci olmalı. Eğer,...
  5. Resim küpünüz olsun istermisiniz?

Resim küpünüz olsun istermisiniz?

Çok hoş bir dekor objesi olmuş.Ben şahsen çok beğendim arkadaşlar.Her açıdan değişik resim görme olasılığı var.Düşünsenize önden bakınca çocuklarınızın,sağ yandan bakınca eşiniz,sol yandan bakıncada kendi resminizi görmeniz çok güzel.Görünüm bakımındanda çok güzel olmuş.Bakalım siz ne diyeceksiniz?

Sayfayı Paylaş