gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

külah

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Külah İtibara, yolculuğa, yöneticiliğe yahut evlenmeye dellet eder. (Ayrıca Bakınız; Takke.)Rüyasında külah gören bir kişinin, şansınızın açılacağına yorumlanır. Rüyasında külah gören bir kişinin, şansınızın açılacağına yorumlanır. Rüyada külah, yolculukla tabir olunur. Rüyada basinda bir külah bulundugunu görmek, uzak bir yolculuga çikacagina delalet eder. Yatarken basina giydigi bir takke görmek, amirinden veya evde bulunan bir büyügünden söz isitecegine isarettir. Basinda takke ile sokaga çiktigini görmek, hükümet büyügünden kendisine bir vazife verilecegine delalet eder.

külah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. palyaço külahı!

palyaço külahı!

Malzemeler: 16 tane külah için: 12 adet milföy hamuru 1 litre süt 6 yemek kaşığı nişasta 6 yemek kaşığı şeker 2 poşet krem şanti 2-3 yemek kaşığı file badem süslemek için; çilek,toz yeşil fıstık pudra şekeri Hazırlanması: Milföy hamurlarini merdaneyle incelterek yarım santim kalınlığında şeritler halinde kesin. (pastane malzemesi satan yerlerde satilan) Koni şeklindeki kalıba bu...
  2. palyaço külahı

palyaço külahı

Malzemeler: 16 tane külah için: 12 adet milföy hamuru 1 litre süt 6 yemek kaşığı nişasta 6 yemek kaşığı şeker 2 poşet krem şanti 2-3 yemek kaşığı file badem süslemek için; çilek,toz yeşil fıstık pudra şekeri Hazırlanması: Milföy hamurlarini merdaneyle incelterek yarım santim kalınlığında şeritler halinde kesin. (pastane malzemesi satan yerlerde satilan) Koni şeklindeki kalıba bu milföy...
  3. Külahta trüf

Külahta trüf

trüf yapımı külahta kek Özel günlerde oldukça popüler oluyor trüf yapımı çünkü kendi yaptığınız çikolatalardan ikram etmenin zevki tartışma götürmez. Eh sevgililer günü de trüf yapmak için oldukça uygun bir zaman... Trüf birçoğunuza çok lezzetli bir mantarın ismini hatırlatıyor olabilir. Zaten bu çikolatalar da ismini o mantarlardan alıyor. Ev yapımı olan her şeyin en güzel tarafı, tamamen...
  4. milföyden külah pasta (resimli)

milföyden külah pasta (resimli)

külah pasta külah pasta, külah, pasta, külahlı işte bunuda yaptım, pastayı külaha koydum.. Uzun zamandır denemek istediğim bir tarif bu.. Açıkcası beceremem diye cesaret etmiyodum.. AMA BUDA ACEMİ ŞANSI GI GÜZEL OLDU :) KÜLAH PASTA Bütün marifet kalıplarda.. Kalıpları pasta malzemeleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz.. Ben milföy hamuruyla yaptım. Milföyleri...
  5. Dondurma Külahını Kim Buldu

Dondurma Külahını Kim Buldu

Dondurma Külahını Kim Buldu -- Kızlar yaz mevsiminde bayıla bayıla yiyoruz da peki hiç merak etmiyormuyuz dondurmanın küllahını kim nasıl buldu diye:D

Sayfayı Paylaş