gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kulak temizleten varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selamlar eşimle geçenlerde kaplıcaya gitmiştik ama maalesef kulaklarıma su kaçtı ve o günden beri kulaklarım takıla ne yapsam yapim açılmadı acile gittiğimizde bana gliserin verdiler önce kulakları tamamen tıkıcakmış sonrada temizleme işlemi yapılacakmış kullanmaya başladım ama inanın şu an tamamen duymaz oldum insanlar konuşuyor ama ben duymuyorum pazartesi kulaklarım temizlenecek ama ben çok korkuyorum ilk kez temizlenecek acaba acı veriyormu ağrılı bir işlemmi benim panik atağım var evham yapıyorum kendi kendime...Acaba aranızda kulaklarını temizleten varmı cevap verirse sevinirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben temizlettim aynı duruma benzer bir olay benimde başıma gelmişti inanılmaz evham yapıyordum temizleme işlemi inan bana çok basit temizlendikten sonra tabiri caizse insan annesinden tekrar doğmuş gibi oluyor:)

kulak temizleten varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***Kulak***

***Kulak***

Kulak Kulak ceninin ana rahmindeki duruşunun şematik olarak aynısıdır. Ve tüm akupunktur noktaları kulak üzerinde bu esasa göre yer almıştır. Şimdi... başınız,boynunuz, beliniz, sırtınız, bacaklarınız, kalçanız, ayaklarınız, omzunuz ağrıdığında yapacağınız tek şey kulaklarınıza masaj yapmak. Kulağınızı baş ve işaret parmaklarınızın arasına alarak kulak kepçesinden başlayarak,...
  2. kulak

kulak

Kulak Evin hanımına yahut akrabadan olan kadına, sadık ve durumuna uygun dosta, hayırlı evlada, günahtan vazgeçmeye, faydalı mala yahut sevinç ve feraha; Kulağın kesilmesi yakını olan bir kadının vefatına, Kulak büyümesi yahut küçülmesi, akrabada meydana geleecek artma ve eksilmeye, Kulağın sağır olması haklı tavsiye ve telkinleri dinlememeye, küfre meyletmeye ve dinde fesat çıkarmaya,...
  3. Kulak temizleme mumu denediniz mi?

Kulak temizleme mumu denediniz mi?

kulak temizleme kulak temizleme mumu buşon mumları mumu Arkadaşlar bende baş sorunlardan biri Kulak.. Kulak temizliği için doktora gitmek belki daha iyi ama, onunda alışkanlık yaptığını duydum. Tesadüfen internetten gezinirken bu ürünü gördüm.. Sizede bilgi vermek istedim.. ABD ve Avrupa çok kullanılıyormuşş.. Ürünün adı Kul-Tem kulak temizleme Mumları... Kul-Tem kulak temizleme...
  4. ankarada kepçe kulak ameliyatı yapan yer varmı

ankarada kepçe kulak ameliyatı yapan yer varmı

ankarada kepçe kulak ameliyatı olabileceğim en iyi doktor ve hastane tavsiyesi olan varmı
  5. Kulağa pamuklu çubuk sokulurmu ?

Kulağa pamuklu çubuk sokulurmu ?

Birçok insan kulak temizleme deyince aklına ilk gelen şey kulak içine pamuklu çubuk yolu ile temizleme olmaktadır. Bu yöntem kulak temizlemek için yapılabilecek en kötü yöntemdir. Bu şekilde yapılan kulak temizlemesi kulakları temizlemezken aynı zamanda kulak yoluna da zarar verebilmekte ve kirleri daha içe doğru itmektedir. Kulak çubuğu kimileri için vazgeçilmezdir. En küçük bir kir, en...

Sayfayı Paylaş