gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kulaklarıyla şekerleri 3 metre yükseğe fırlattı.

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şeker gibi çalışma! İNGİLİZ asıllı ABD'li kardeşler Mark ve Ben Jeness kardeşler de artık Guinnes Rekorlar Kitabı'nda. Rekor kırdıkları konu ise bir takım oyunu. Mark, kulaklarıyla şekerleri 3 metre mesaede duran kardeşi Ben'e atıyor. Ben'de, atılan şekerleri ağzıyla yakalıyor. Mark, 100 şekeri kulağıyla attı, Ben ise tüm şekerleri ağzı ile yakalayarak, imkansızı başardı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kulaklarıyla şekerleri 3 metre yükseğe fırlattı.
    bılgıye saol fotoya:(

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

maşallah nasıl ypmış ya.

kulaklarıyla şekerleri 3 metre yükseğe fırlattı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Omega 3 ve şeker hastalığı

Omega 3 ve şeker hastalığı

Sıçanlar üzerinde gerçekleştirilen bir araştırma, Omega-3 açısından zengin vitaminlerin şeker hastalarının gözlerini koruduğunu ortaya koydu. Batı’da yetişkinlerde görülen görme bozukluğunun en büyük nedenlerinden biri şeker hastalığıdır. Avustralya’da Melbourne Üniversitesi’nden Algis Vingrys’in yönetiminde bir grup bilim adamı, omega-3′ün bu konuda bir yararının olup olmadığını anlamak için...
  2. 215 metre yüksekte salıncak keyfi...

215 metre yüksekte salıncak keyfi...

Dünyanın en yüksek salıncağı Çin'de kuruldu. Harbin kentindeki bir TV istasyonunun 215 metre yükseklikteki katında kurulan salıncak için yerel gazeteler, "Cesur insanlar için" yorumunu yaptı. Rekor yükseklikteki salıncağı denemeye cesaret edenler ise, muhteşem bir manzara önünde sallandı. Salıncağın kurulduğu kulenin, Ukrayna'nın Kiev kentindekinden sonra, dünyanın en yüksek ikinci...
  3. Şeker Fabrikaları 3 pakette satılacak

Şeker Fabrikaları 3 pakette satılacak

ÖZELLEŞTİRME İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türkiye Şeker Fabrikaları’na ait fabrikaları üç paket halinde, varlık satış yöntemiyle özelleştirme kararı aldı. Kars, Erciş, Ağrı, Muş ve Erzurum portföy A; Elazığ, Malatya, Erzincan ve Elbistan portföy B; Kastamonu, Çorum, Çarşamba, Kırşehir, Turhal ve Yozgat portföy C olarak ihaleye çıkacak. Rekabet Kurulu da özelleştirme ön görüşünde ihale için...
  4. 3 çocuk şeker toplarken kayboldu

3 çocuk şeker toplarken kayboldu

rüyada şeker toplamak Kayser'nin Talas İlçesinde Ramazan bayramının ikinci günü şeker toplarken 3 çocuk kayboldu. Allah ailelerine sabır versin. Yaklaşık 3 ay önce Esenyurt Mahallesi'nden Talas ilçesi Yenidoğan Mahallesi'ndeki Hunat Apartmanı'na taşınan Tekin ailesinin bayramı, kaybolan çocukları nedeniyle hüzne dönüştü. Ramazan Bayramı'nın ikinci günü şeker toplamak bahanesi ile...
  5. metre

metre

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin

Sayfayı Paylaş