gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kulaklı Kapşonlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

kapşon yapımı video
    Tüylü kapşonlar çok moda oldu bilmeyen yok çokta tatlı duruyor.Rahat ve şirin gözüküyor.Bunlarda kulaklı kapşonlar biraz farklı :D

Kulaklı Kapşonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en büyük kulaklı köpeği

Dünyanın en büyük kulaklı köpeği

dünyanın en büyük kepçesi dünyanın en büyük kulaklı insanı kulaklı insan uzun insanı kepcesi video Mr. Jeffries olarak bilinen dünyanın en büyük kulaklı av cinsi köpeği. Tipe bak ya koca kulaklı yeri süpürüyordur bu kesin. ama çok komik yaaa:D:D:D baksanıza şunaa şirinlik müsbettesi:D
  2. kulaklı çorba

kulaklı çorba

kulaklı çorba tarifi kulaklı çorba kulakli corba Hamaratlı meleklerime lezzetli ve besleyici bir çorba tarifi veriyorum.Tadına doyamayacaksınız Malzemeler 1 su bardağı nohut 6 su bardağı su 250 gr. kuşbaşı et 2 yemek kaşığı margarin tuz, karabiber Terbiyesi için: 2 adet yumurta, 2 diş sarımsak, 2 yemek kaşığı un, 1 adet limonun suyu, 2 yemek kaşığı yoğurt Hamuru için: 1 adet yumurta, 2 su...
  3. Yelek Montlar (tüylü kapşonuyla)

Yelek Montlar (tüylü kapşonuyla)

tüylü yelekler yelek montlar tüylü montlar yelek modelleri kombinleri Yelek montlar birdenbire ve çok hızlı şekilde yayılarak moda olmaya başlamıştı.Gençlerin üzerinden her çeşidi eksik olmadı kışın soğuk günlerde bile rahatça kullanıldı.Ben pek ısınamıyor olduğum için hiç kullanmadım ama denemek isterim.
  4. Kulaklı Bebek Şapkası

Kulaklı Bebek Şapkası

bebek şapkası kulaklı bebek şapkası kulaklı şapka modelleri şapkaları şapka yapımı her annenin kolayca bebeğine,ya da okula gidn çocuğuna kolayca yapabileceği kolay ve çok şirin bir şapka modeli....
  5. Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kızlar ben kepçe kulaklıyım, böyle kulaklarımı kapatan yada kapatacak saç modelleriniz var mı erkekler için. Kulaklarım çok büyük napacam ya bn :S

Sayfayı Paylaş