gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kullandığınız Fondöten Cildinize Uygun mu?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilde uygun fondöten, fondöten çeşitleri, hangi fondöten

Sevgili melekler, hergün kullandığınız fondötenin cildinizle uyumlu bir renkte olması, o fondötenin cildinize uygun olduğu anlamına gelmez. Bu noktada cilt tipiniz devreye giriyor. Acaba fondöteniniz cilt tipinize uygun mu?

fondoten.jpg

Kullandığınız Fondöten Cildinize Uygun mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Kullandığınız maskara kirpik türünüze veya ten renginize uygun mu?

Kullandığınız maskara kirpik türünüze veya ten renginize uygun mu?

Maskara, rujla beraber dünyanın en çok kullanılan makyaj malzemelerinin başında geliyor. Hem Antik Yunan döneminde hem de Afrika kabilelerinde bir kişinin gözlerine çok derin ve uzun süre bakıldığında o kişinin ruhundaki inançların, düşüncelerin ele geçirilip yönlendirilebileceğine, ruhunun çalınabileceğine inanılırdı. Bu şeytani bakışları sahibine geri yansıtmak amacıyla rastık taşı ile...
  3. uygun mu

uygun mu

çevresi iyi toplumda iyi işi olan 50 li yaşlarda bir beyim kendimden 25 yaş küçük çalışan 5 yaşında çocuğu olan çk güzel bir bayana aşığım ve iyi arkadaşız bana güvandiğini ve beğendiğini hissediyorum onun yaşında oğlum var çevremin tepkisinden korkuma söyleyemiyorum. ilişkininbaba kız ilişkisini dönmesinden korkuyorum 2yılı geçti tanışalı açılsam doğru mu olur evlensek yaş farkı ilerde...
  4. Cildinizi Tanıyor musunuz ?

Cildinizi Tanıyor musunuz ?

cilt bakımı ciltle ilgili bilgiler Hepimiz az veya çok cilt bakımımızla ilgilenmeye çalışırız melekler :) Hiçbirşey yapamasak elimize, yüzümüze bir krem süreriz. Peki bakımıyla uğraştığımız bu yapıyı ne kadar tanıyoruz ? İşte bilgiler :tik: Cildimiz yaklaşık 2 metrekarelik yüzeyi ve 10 kg. ağırlığı ile vücudumuzun en büyük organıdır.Cildimiz 3 ayrı katmandan oluşmaktadır: Üst Tabaka...
  5. Cildinize Uygun Kapatıcıyı Nasıl Seçeceksiniz?

Cildinize Uygun Kapatıcıyı Nasıl Seçeceksiniz?

cilde uygun kapatıcı, kapatıcı nasıl seçilir, kapatıcı seçimi nasıl yapılır Sevgili melekler, makyajda mükemmelliği sağlayan önemli faktörlerden kapatıcı nasıl seçilir bu sayfamızın konusu. Kullanmanız gereken en gizli silahınız olan kapatıcıyı cildinise uygun olarak nasıl seçeceksiniz aşağıdaki makalede tüm bilgiler mevcut... Göz altlarındaki morlukları, ince kırışıklıkları, renk...

Sayfayı Paylaş