gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kullanıcıların seçtiği en iyi 10 cep telefonu...

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

en iyi cep telefonu 2009 en iyi dokunmatik telefon I[​IMG]
    Cep telefonu kullanıcıları en iyi 10 cep telefonunu belirledi.

1. O2 Cocoon

Beyaz parlak plastik kaplamalı. Mavi LED ışıklarıyla size kimin aradığını ve hangi şarkı çaldığını söylüyor. Ayrıca harika değil ama makul olacak 2 Mega pikselllik kamerası mevcut.

2. Samsung G600

Samsung'un bu modelinde birçok dijital fotoğraf makinesindeki gibi 5 Mega piksel kamera mevcut. Ayrıca Zenon flash bulunan bu üründe panoramik çekim gibi birkaç tane de etkileyici özellik mevcut.

3. Motorola RAZR 2 V8

İlk RAZR modeli geliştirilen en iyi telefonlardan biriydi. Bu model ise bir harika. 3G özelliği fonksiyonel olarak sunulan bu modelde hızlı veri transferinin mümkün olacağı söyleniyor.

4. Samsung U700v

Vodafone ile birlikte verilen bu ürün hem tuş hem de dokunmatik ekranıyla öne çıkıyor. Otomatik odaklama özellikli 3.2 Mega Piksel kamerasının yanı sıra nette hızlı sörf yapabilme imkanı sağlıyor.

5. Nokia 8600 Luna

Dumanlı ön camı ile etkileyici. Müzik çalar veya kamera gibi özellikleriyle olmasa da şık dış görünüşüyle onu almak isteyeceksiniz.

6. Sony Ericsson W580i

Bu ince ve narin telefon stereo kulaklık ve makul bir müzik çalara sahip. TrackID özelliğiyle bir hoparlöre yaklaştırdığınızda size ne dinlediğinizi söyleyebiliyor. Ayrıca koşarken hızınızı da ölçebiliyor.

7. Sony Ericsson P1i

P1i’de dokunmatik ekran ve tuş takımı beraber bulunmakta, böylece kolaylıkla yazı yazabiliyorsunuz. 3.2 Mega piksel kamerası güçlü. Ara yüzü çok kullanışlı olmamasına rağmen hâlâ Sony Ericsson’un en iyi modellerinden biri.

8. LG KU990 Viewty

Dokunmatik ekranlı bu modelde 5 MP kamera bulunmakta. 3 inch’lik ekranı ile kullanımı kolay ve rahat. Image Stabilisation ile fotoğraflarınız daha sabit ve net. Kamerasında manuel odaklama da mevcut. Önce İngiltere’de satışa sunulacak bu ürün çektiği videoları direkt YouTube.com’a gönderebiliyor.

9. Motorola RIZR Z8

Bu sürgülü kapaklı model açtığınızda sizi şaşırtıyor. Yüzünüzün şekline göre ritim tutuyor. Küçük ama keskin görünüşlü bir model.

10. Nokia 6300

Fiyat-performans olarak en iyilerden. Sofistike bu telefonda artık değişik renklerde mevcut. İnce ve etkileyici bir telefon.

alıntı

Kullanıcıların seçtiği en iyi 10 cep telefonu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu hangisi? Kızlar siz hangi cep teli kullanıyorsunuz cebimi telimi değieşlcem En İyi Cep Telefonu önerilerinizi bekliyorum
  2. En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonlar En İyi Cep Telefonu Markaları Elbette ki zevkler ve renkler tartışılmaz melekler :) Sizin sevdiğiniz telefponu başkası beğenmez, başkasının beğendiğini siz. Aslında bu biraz da telefondan beklentilerinizin ne olduğuyla da ilgilidir. Kimisi sesi mükemmel olsun, müzik dinleyebilsin ister, kimisi kamerası iyi olsun, iyi çekim yapabilsin ister, kimisi de internete girmekte...
  3. Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonu Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yılın son moda cep telefonları tanıtımı yapmakla birlikte, ucuz fiyata en iyi cep telefonu hangisi diye bilgiler aktarıyoruz :) Akıllı cebe ve hatta Google'ın işletim sistemi Android'e sahip bir cebe sahip olmak için 1.000-1.500 TL harcamak zorunda değilsiniz ve 750 TL'nin...
  4. acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

Cep telefonu almak istiyorum.Yeterli, parayı biriktirdim ama şimdi de ne alacağıma karar veremedim.Acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisidir?
  5. 2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

en iyi cep telefonu markası en iyi cep telefonu 2013 Sevgili melekler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan cep telefonları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte korkunç bir hızda üretilmeye devam ediyor. Sürekli yenilenen modellere eklenen ilginç özellikleriyle hepimizi şaşkına çeviren cep telefonu markaları içinden satın alırken seçim yapmak da hayli zor...

Sayfayı Paylaş