gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kullanışlı Masa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

kullanışlı masa kullanışlı masalar
    Evi dar olanlar,küçük ama sürekli kullandığı eşyaları nereye koyacaklarını şaşıranlar... Bu masa tam size göre tasarlanmış. Kapalı durumdayken az yer yaplayan ve kapakları açıldığında görüntü bozukluğu yapmayan şık bir masaya kim hayır der?

Ayaklarınızı uzatıp böyle bir masada bilgisayarınızdaki işlerini halletmeye kimse hayır demez :) Üstelik çok önemli eşyalarınız içinde olacağından sürekli ayağa kalkmanız da gerekmeyecek :)

Hadi şimdi bir sürü marifeti olan bu masamıza bakalım kızlar :)

Kullanışlı Masa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  2. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  3. Kullanışlı Şık Servisler

Kullanışlı Şık Servisler

Bunlar için MUDO CONCEPT'e uğrayabilirsiniz.
  4. Kullanışlı mutfak dolapları

Kullanışlı mutfak dolapları

Ahşap mutfak dolabı Konforlu mutfak dolabı Bu ahşap rengi mutfak dolabı harika. Çokta kullanışlı.Ahşap rengiyle ayrı bir uyum yakalanmış. Çocuğunuzla birlikte mutfakta nefis yiyecekler hazrlamak hoş bir duygu olsa gerek. Tabiki çocuk güvenliği için çocuğunuzu mutfakta tek başına bırakmamalısınız.
  5. Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar

Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar

Bu konu; Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evlerimizin balkonlarında ve mutfaklarında yer işgal etmemesi ve ergonomik olması sebebiyle katlanabilir masaları tercih ederiz. Küçük evler için adeta bir kurtarıcı olan katlanabilir masalar, işi bittikten sonra katlanıp kaldırılabildiği ya da monte edildiği yere kaldırılabildiği için çokça...

Sayfayı Paylaş