gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kullanışlı yatak odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şirin yatak odası Şık yatak odası modeli
    Bu yatak odası çok hoş. Ben bu yatak odası grubuna sahip olmak isterdim. yatak üzerindeki tabak dekorlarda
    ortama ayrı bir hava katmış.Bende evimdeki çini tabakları yatak odamdaki duvara assam mı acaba?

Kullanışlı yatak odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yatak odası

yatak odası

yatak odası yerleştirme oda yerleştirme yatak odası nasıl yerleştirilir şekilleri oda şekilleri Hayatımızın üçte birini uyuyarak geçirdiğmizden dolayı, enerjimizi tekrar şarj etmemiz ve iyi dinlenmemiz için yatak odasını yerleştirme düzeni çok önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken hususlar: Ayaklarımız kapıya doğru uyumamalıyız. Doğru yerleştirilmiş Yanlış yerleştirilmiş yatak...
  2. Yatak Odası

Yatak Odası

Yatak Odası -Genel aydınlatma için tavandan yansıtarak endirek aydınlatma kullanılmalı kitap okumak için baş ucu aydınlatması yapılmalıdır. Ayrıca armatürler yataktan kumanda edilebilmelidir. -Başucu aydınlatması yarı saydam bir aplikle yada komidin üzerine abajur konularak yapılabilir. Aynanın iki yanına monte edilecek armatürlerle tuvalet masaları için gerekli lokal aydınlatma sağlanabilir....
  3. yatak odası !!!!!!!

yatak odası !!!!!!!

yatak süsleme sanatı
  4. Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı

Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı

Çamaşır odası dekorasyonu Banyo dekorasyonu Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı olmuş. :Mekan küçük olsa da çamaşır makinesi ve kurutma makinesi sığmış. Siz de böyle bir mekan ayarlayabilirsiniz.
  5. park yataklar kullanışlı mı?

park yataklar kullanışlı mı?

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum

Sayfayı Paylaş