gebe
  1. s_hoca

s_hoca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz???

Konu, 'Moda Güncel' kısmında s_hoca tarafından paylaşıldı.

Kilo değişiminden, hamilelikten, hediye gelip de üzerimize olmadığından dolayı dolaplarda duran kıyafetiniz yok mu? Benim bir sürü var.Atamazsınız, satamazsınız...Önceden yardım kuruluşlarına verdim, şimdi verebileceğim kimse yok :( Şöyle de bir durum var ama, benim işime yaramayan, başkasının ihtiyacı olabilir.Benim de sizin kullanmadıklarınıza... Temiz, kullanılabilir kıyafetlerimizi takasa ne dersiniz? Böylece hem dolaplardaki fazlalıklardan kurtuluruz, hem de kargo parasına yeni kıyafetlerimiz olur :) İster resimleri burdan yükleriz, isterseniz mail olarak göndeririz...

Hayme_Ana, nese355 ve kraliçearı bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Guzel bir fikirmis fakat konu burada ragbet gormemis.

nese355 bunu beğendi.
  3. s_hoca

s_hoca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ne yazık ki...nereye taşısak daha mantıklı olur sizce?

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle bu güzel fikir için tebrik ve teşekkür ediyorum arkadaşım:)

Konu bu bölüme uygundur, zira rağbet görmesi için konuyu sabit konu yapmam lazım ki yapacağımda :)

İsteyen, herkes işine yaramayan kıyafetleri buradan paylaşarak, işine yarayan bir diğer arkadaşına hediye ederek, hayır işler. Konu sahibi arkadaşım da böylesine hayırlı bir işe vesile olur:)

Rengi, boyu ve bedenini yazarak kıyafetlerinizi paylaşın Melek'ler:)
    Bende en kısa zamanda dolabıma bakacağım ve çevremde giyinmediklerimi verdiğim kişilere olmayan kıyafetlerimi burada ki arkadaşlarıma hediye etmekten mutluluk duyacağım :)

nese355, kraliçearı ve s_hoca bunu beğendi.
  5. s_hoca

s_hoca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :) Bak bu çok güzel oldu admin sağolasın... Birilerinin ihtiyacı varken bende boş boş durmaları rahatsız ediyordu.Birbirimizin ihtiyaçlarını da kapatırız böylece.Hem de müsriflik yapmadan :)

Hayme_Ana bunu beğendi.
  6. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    Bencede cok güzel bir fikir.fakat suistimallerede acık bir durum.örneğin hersey fotoğrafta göründüğü gibi olmayabilir.

7. s_hoca

s_hoca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız ama biraz da güven meselesi.Zaten pek ilgi görmedi konu.Vazgeçmek ve farklı şekilde değerlendirmek lazım...

Hayme_Ana bunu beğendi.
  8. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

aslında benim ve oglumun çok fazla giymediği giysi var ihtiyac sahiplerine de ulaştırılabilinir

MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar güzel bir düşünce sizi tebrik ediyorum. Kıyafetlerini satan yada takasa gidene asla bir sözüm yok yanlış anlaşılmasın ben açıkcası şahsım adına satma taraftarı değilim bunun yerine ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorum. Ailece eşimin, kendimin ve çocuklarımın küçülenleri olmayanları ihtiyacı olan birilerine veriyorum.

Hayme_Ana bunu beğendi.
  10. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Bende böyle yapmak istiyorum ancak yakın cevremde kabul eden olmuyor eskiyi giymek istemiyorlarmış

MaWiM bunu beğendi.
  11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Yanlış düşünüyorlar. Bazen öyle kişilerle karşılaşıyorum ki kişinin tenezzül etmediği eski diye baktığı kıyafetler bile onlara öyle yeni geliyor ki... Hangi şehirdesin canım belki bu sayede bulunduğun yerden bir ihtiyaç sahibi bize ulaşabilir;)

12. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Konya dayım evet aslında haklisin

13. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Burda bir yere vermek istedim ama evime uzak dernek götüremedim malesef

Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Takas

Takas

Karşılıklı rıza ile yapılan mübadele yardımlaşmaya, Değerli bir şeyi değersiz bir şeyle değişerek zarara uğramak, ahiret yurdunun nimet ve mekafatını dünyanın değersiz şeylerine tercih etmeye delalet eder
  3. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  4. Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

CD den Neler Yapılabilir CD den Eşya Yapımı Evet meleklerim canı sıkılan varsa konumuza göz atması yeterli...İşte size bir uğraş daha bundan iyisi can sağlığı :) Bende aslında cd toplayıp bu şeylerden yapasm geldi yani...Çok güzel ve yaratıcı şeyler....Peki evde boş parfüm şişelerini atıyormusunuz yoksa atmayın bakın parfüm şişelerinden neler yapılıyormuş... Kullanmadığınız...
  5. derimiz suda neden büzüşür

derimiz suda neden büzüşür

Bu soruyu hoca srodu ve ilk olarak cevaplayana not verecekmiş.En iyi cevabı bulmam lazım derimiz nedne suda büzüşür :D

Sayfayı Paylaş