gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kullanmadığınız saksınız varsa kaşıklık yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kaşıklık modelleri Kaşıklık yapımı
    Kullanmadığınız saksı modelleri varsa atmayalım değerlendirelim meleklerim. Mesela saksıdan kaşıklık modeli yapabiliriz. Nasıl mı?

Kullanmadığınız bir saksıdan mutfağınız için dekoratif bir çözümü nasıl yaratırsınız? Yıpranmış ve tozlanmış eski bir toprak saksıyı iyice temizleyin. Deniz kenarından toplayabileceğiniz deniz kabuklarını ya da beyaz çakıl taşlarını saksıya yapıştırın. Tutkal yerine sıcak silikan kullanarak daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kullanmadığınız saksınız varsa kaşıklık yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  2. ne yapalıyım acil yadıma ihtiyacım var

ne yapalıyım acil yadıma ihtiyacım var

sevgili melekler;ben eşimden ayrı yaşıyorum.boşanmak istiyorum.ancak onu buna iknayı bir türlü başaramadım.aynı zamanda daha ciddi iki sorunum var.oğlu var 10 yaşında 4.sınıfa gidiyor.istanbulda yaşıyordum ancak ailemin yanına tekirdağa taşıdım.ikametgah kayıtlarımızı ve oğlumun naklini ne yaptıysam eşimin izni oladan alamayacağımı söylediler.ikaetgahım burada olmadığı için boşanma davasıda...
  3. Acaba İrem Sak Resimleri var mı bu sitede

Acaba İrem Sak Resimleri var mı bu sitede

Merhaba arkadaşlar sizden güzel oyuncu İrem Sak Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum eğer ki daha önce İrem Sak Resimlerini paylaşmışsanız o zaman lütfen o konu linkini atın. Sevgilerimle... Büşra
  4. Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

Kullanmadığınız CD'lerden Neler Yapabilirsiniz....

CD den Neler Yapılabilir CD den Eşya Yapımı Evet meleklerim canı sıkılan varsa konumuza göz atması yeterli...İşte size bir uğraş daha bundan iyisi can sağlığı :) Bende aslında cd toplayıp bu şeylerden yapasm geldi yani...Çok güzel ve yaratıcı şeyler....Peki evde boş parfüm şişelerini atıyormusunuz yoksa atmayın bakın parfüm şişelerinden neler yapılıyormuş... Kullanmadığınız...
  5. Skolyoz hastalarının gebe kalmalarında bir sakınca var mıdır?

Skolyoz hastalarının gebe kalmalarında bir sakınca var mıdır?

skolyoz nedir,skolyoz hastası hamile kalırmı,skolyoz hastasının gebelik süreci,skolyoz ve gebelik hakkında bilgiler Skolyoz ergenlik çağında kızlarda sık rastlanan bir hastalıktır. Bu hastalar çocuk sahibi olmaya karar verdiklerinde akıllarında birçok soru oluşmakta. Skolyoz hastalarının gebe kalmalarında bir sakınca var mıdır? Hayır. Skolyoz hastalarının gebe kalmasında bir sakınca...

Sayfayı Paylaş