gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Küllerinde Yeniden Aşk Doğdu

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, azra akın, yeniden birlikte mi, aşk, yeniden beraberler, magazin haberlerini buradan bulabilirsiniz
    Kıvanç ile Azra konusu bayadır aklımızı kurcalıyor mu acaba diyorduk birlikteler mi . Artık meleklerim kesinlik kazandı yeniden birlikteler.

KÜLLERiNDEN DOĞAN AŞK

Daha önce iki kez ayrılıp barışan Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ yeniden birlikte. İddiaya göre çift, spor salonuna el ele gidip, elele çıkıyor

* AZRA Akın-Kıvanç Tatlıtuğ daha önce iki kez ayrılıp, barışmıştı. Tatlıtuğ daha sonra Meltem Cumbul ve İdil Fırat aşklarıyla gündeme gelmiş; Azra Akın’sa İtalyan sevgilisiyle evlilik hazırlıkları yaparken ayrılmıştı.

* Çiftin küllenen aşkının yeniden alevlendiği öğrenildi. Tatlıtuğ’un bir süredir yeni sevgilisi olduğu konuşulsa da birlikte görüntülenemedi. İddiaya göre Tatlıtuğ ile Akın, Bebeköy’deki Mac Spor Salonu’na el ele gelip, el ele ayrıldı.

Hürriyet.com​

Küllerinde Yeniden Aşk Doğdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden

Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden

AŞKIN KANUNU YAZSAM YENİDEN İlişki uzmanlarına göre aşk, öyle aniden oluşuveren bir duygu değil... Aşık olan herkesin kıskanç olması da gerekmiyor! İşte sizlere gerçek aşkın ne olduğuyla ilgili bilimsel açıklamalar! Gerçek aşk aniden olmaz. Yıldırım aşkı diye birşey yoktur; görür görmez hissedilen aşk değil, karşılıklı çekim olabilir. Pek çoğumuz bu tip yargıları kendimiz yaratıyoruz....
  2. Yeni Türkü - Aşk Yeniden

Yeni Türkü - Aşk Yeniden

Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk yeniden Rüzgarlı bir akşam vakti Aşk yeniden Karanlıkta bir gül açarken Aşk yeniden Ürperen sahiller gibi Aşk yeniden Kumsalların deliliği Aşk yeniden Bir masal gibi gülümserken Gözlerim doluyor Aşkımın şiddetinden Ağlamak istiyorum Yıldızlar tutuşurken Gecelerin şehvetinden Kendimden taşıyorum Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk...
  3. yeniden aşk

yeniden aşk

Dün sabah uyandım Yüzümde milyon bin gül gülücük İlk aşk misali çatırdıyor sesim Bir yavaş bir hızlanıyorum kalpten Gündüz zamanında Bacak bacak üstüne atmış Bekliyor görüşmek için Köşebaşında Tek özlemim Akşamdan kalma Rüyalarımdan sonra Kulaktan kulağa fısıldanmış Sonradan yalanlanmış Yalandan espirilermiş Yanmış kül olmuşum Rüzgar suratına çarpa çarpa Öpmüşüm seni...
  4. Aşk Yeniden Selin Şekercizade

Aşk Yeniden Selin Şekercizade

aşk yeniden dizi oyuncuları, aşk yeniden dizi konusu, aşk yeniden selin şekercizade kimdir Fox tv ekranlarının yepyeni dizisi "Aşk Yeniden"ekran başındaki izleyiciden tam not aldı diyebiliriz. Ailece izleyebileceğiniz keyifli bir dizi olan aşk yeniden de oynayan karakterlerden biride Selin Şekercizade... Sempatik tavırları ile izleyicinin dikkatini çeken Selin Şekercizade dizide...
  5. Aşk Yeniden 15. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 15. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 15. Bölüm Özeti Ertan'ı bulan Şevket’in sözleriyle, bir anda alt üst olan Zeynep ve Fatih'in kurtarıcısı Orhan olur. Orhan'ın müdahalesi Selin'le aralarının açılmasına sebep olurken, Şevket'in başını derde sokar. Fatih bir yandan Şevket'e yardım etmeye çalışırken diğer yandan kendilerini tehdit eden mesajların peşine düşer. Fatih ve fedaileri mesajları atan kişiyle buluşmaya...

Sayfayı Paylaş