gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kuma istemeyen karısını döverek öldürdü

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kuma istemeyen karısını döverek öldürdü Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde 38 yaşındaki İbrahim Ceyhan'ın, 7 ay önce üzerine getirdiği kuma yüzünden Kurban Bayramı arifesinde çıkan tartışmada dövdüğü öne sürülen eşi 3 çocuk annesi 36 yaşındaki Gülveren Ceyhan öldü. Gözaltına alınan İbrahim Ceyhan tutuklandı. Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi'nde oturan kamyon şoförü İbrahim Ceyhan, eşinin üzerine iddiaya göre 17 yaşındaki N.A.'yı kuma olarak getirdi. N.A.'ye ayrı ev açan Ceyhan ile eşi Gülveren Ceyhan arasında sık sık bu yüzden tartışma yaşanmaya başladı. Aynı gerekçeyle İbrahim Ceyhan ile eşi arasında geçen 30 Aralık'ta tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İbrahim Ceyhan, eşini tekme yumruk dövdü. Bir süre sonra başına aldığı darbelerle fenalaşan Gülveren Ceyhan, ailesi tarafından Kadirli Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Osmaniye Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Gülveren Ceyhan'ın beyin kanaması geçirdiği belirlendi.
    Ceyhan, bu hastanede beyin cerrahi olmaması nedeniyle yakınları tarafından Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Tedaviye alınan Ceyhan, dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Adana Adli Tıp Kurumu'na getirilen Ceyhan'ın cenazesi yapılan otopsinin ardından götürüldüğü Kadirli İlçesi'ndeki Asri Mezarlık'ta gözyaşları arasında toprağa verildi.
    Ceyhan'ın ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınan İbrahim Ceyhan, ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Kuma istemeyen karısını döverek öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internette Okey Oynayan Karısını öldürdü!!

Internette Okey Oynayan Karısını öldürdü!!

İnternette başka bir erkekle okey oynayan ve chat yapan 28 yaşındaki eşi Elif Günfer Aksoy'u öldürdü. ANKARA Sincan İlçesi’nde bir pidecide çalışan 31 yaşındaki Coşkun Aksoy, internette başka bir erkekle okey oynayan ve chat yapan 28 yaşındaki eşi Elif Günfer Aksoy ile tartıştı. Genç kadın, 1.5 yaşındaki oğlunu alarak annesinin evine gitti. Evde 9 yaşındaki oğlu Cemal Emre ile kalan Coşkun...
  2. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  3. Kardeş İstemeyen Çocuk Tehlikeli!

Kardeş İstemeyen Çocuk Tehlikeli!

Ebeveynlerin ikinci çocuk için ilk çocuklarını ikna etmeleri gerekiyor. Eğer ilk çocuğunuz kıskanç olursa büyük tehlike yaratabilir! Annenin ikinci çocuğa hamile kalmsıyla birlikte evin ilk çocuğuna yeni kardeşinin olacağını anlayacağı dille anlatılması gerekiyor. Kardeşler arası kıskançlığın ortadan kaldırılması için bunun gerekli olduğu belirtildi. Sempati Psikolojik Danışmanlık ve...
  4. Bebeği döverek öldürdü

Bebeği döverek öldürdü

Evden çığlıklar yükseliyordu. Kadın dışarı çıkıp feryat figan yardım istedi. Eve giren genç dehşet içinde kaldı. İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, hayatını kaybeden 13 günlük bebeğin, babası tarafından dövülerek öldürüldüğü iddia edildi. Bebek kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, oğlunu öldürdüğü iddia edilen baba, gözaltına alındı. Örnekköy semti Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evde yaşanan...
  5. Karısının cesedini masa yapmış...

Karısının cesedini masa yapmış...

Jeff Green 32 yaşinda Arizona/ABD'li bir adam.. Bir sure once karisini kaybetmiş...Kadin 29 yaşinda kalp krizinden ölmüş.. Sevdigi birini kaybetmek her insani sarsar ama bu adam nasil sarsildiysa artik karisinin topraga verilmesine 1 gun kala "onu kaybetmenin acisina dayanamiyorum alip eve geri getiricem" diye ayaklanmiş... Cenaze işleriyle ilgilenen gorevlileri arayip bunu onlara da...

Sayfayı Paylaş