gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kumsal

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kumsal
    ilginççççç........

Kumsal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kumsaldaki ağaç atlar

kumsaldaki ağaç atlar

alcı hayvan heykelleri Kumsala vuran ağaç parçalarıdan yapılan atlar Her an hareket edecekmiş gibi duran bu at heykellerinin ana malzemesini kumsala vuran ağaç parçaları oluşturuyor. Heykeltraş Heather Jansch, yaklaşık otuz yıldır kumsaldan topladığı ağaç parçalarıyla birbirinden güzel at heykelleri yapıyor. Heather Jansch heykelleri yapmak için öncelikle çelikten bir iskelet...
  2. Kumsalda sanat

Kumsalda sanat

Ben kendi adıma söylüyorum kumsalda kule yapamazken :utan: insanlar nasıl sanatsal eserler çıkarıyor ya süper bişey umarım begenirsiniz :))
  3. Bahçenizde kumsal havası estirin

Bahçenizde kumsal havası estirin

Bahçe dekorasyonu yapay kumsal örneği Bahçeli müstakil bir evim olunca bizim güneşleneceğimiz çocuklarımızın ise oyalanacağı bir bir kum havuzu yapmak istiyorum. Sizcede bahçede kum havuzu hoş bir alan olmaz m?
  4. Türkiye'nin en güzel kumsalları

Türkiye'nin en güzel kumsalları

türkiye’nin en güzel kumsalları hangisi,türkiyenin en güzel plajı,türkiyenin en güzel kumsalları nerede,türkiyenin en iyi 10 kumsalı,türkiyedeki en güzel kumsal hangisi,türkiyede en güzel plajlar nerede,en güzel kumsal sahilleri, Aslında böyle bir sorunun cevabı yok , Çünkü 8337 Km deniz sınırı olan bir ülkedeyiz. Bu sorunun cevabını tam olarak verebilmek imkansız.Araştırmalara ve...

Sayfayı Paylaş