gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Kundak mı tercih edersiniz Woombie mı?

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Bu konu;kundak yararlımı zararlımı Woombie nedir hakkında bilgi vermektedir

Sevgili anneler,bebeğinizi kundaklamak istemiyorsunuz,nedeni ise duyduğunuz kalça çıkığı ..Bebeği kundaklamak kalça çıkığına sebep olur söylemlerini kesinlikle red ediyorum.Eskiden annelerimiz bizleri kundaklamadımı,Allaha çok şükür elimiz ayağımız düzgün sorun yok.
    Bebeği sımsıkı düğümlemeye karşıyım tabiki ,ama bebeğin rahatsız olmayacağı bir şekilde kundaklanması zararlı değildir.Aksine bebeği çok sıkmadan kundaklamak bana göre bebeğin yararına; çünkü serbest kalan ellleri,kolları ani bir irkilmede uyurken onu korkutabilir.
    Şimdi kundaklama nın yerine woombie diye ,esnek kumaştan yapılmış fermuarlı kundak çıkmış.Bebek içinde adeta tırtıl gibi oluyor.Geleneksel kundakların yerini alacak woombie ,annelerin tercihi olucağa benziyor

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Asiri huysuz ve cok aglayan bebegi kundaklamayi tavsiye ediyolar burada!!! Kundaklanan bebek kendini anne karninda gibi rahat ve güvende hissediyor ve sakinlesiyormus.
    Bende kizimda denedim gercekten de öyle. Bebeginin uykusu geldiginde aglayip bi türlü uyutamayan annelere tavsiye ediyorum bende ise yariyor :)

Kundak mı tercih edersiniz Woombie mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kundak

kundak

Kundak Kundakta çocuk görmek müjdeye, Çocuk için kundak hazırlamak yaşamak için gerekli tedbirleri almaya; kendinin, eş ve çocuklarının geleceğini düşünerek mal ve para biriktirmeye, kadının çocuğu kundağa sarması eş ve yakınlarına müşfik davranmasına, erkeğin kundağa çocuk yatırması üzerine düşmeyen bir işten dolayı sıkıntıya girmeye, Çocuğun kundağını çözmek insanları sıkıntılı bir...
  2. 2011 kpss 8 tercih klavuzunuz var mı

2011 kpss 8 tercih klavuzunuz var mı

2011 kpss 8. tercih kılavuzu, kpss 8 tercih kılavuzu 2011 Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 2011/8 Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme klavuzu var mı teşekkürler.
  3. 2011 sağlık bakanlığı sözleşmeli personel tercihleri var mı

2011 sağlık bakanlığı sözleşmeli personel tercihleri var mı

2011 Kpss Sağlık Bakanlığı Tercihleri, 2011 Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2011 KPSS/8 Tercih işlemleri başlamış bununla ilgili elibizde bir bilgi varsa paylaşırsanız sevinecem.
  4. Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

merhaba kızlar ben hazal sevim bi kaç gün önce bir arkadaşım yanı erkek arkadaşım bana başından gecen bir olayı anlattı vede bana akıl ver dedı ama aklıma bişi gelmedi internette gezinirken bu siteyi buldum vede girdim sonradan arkadasda izin aldım yaz dedi yazıyorum buraya acil yardımlarınzı beklıyorum akıl verin bana yani ki bende arkadasıma yardım edeyim. şimden tesekur ederım.bıraz yazım...
  5. kpss 2012 tercih kılavuzu yayınlandı mı

kpss 2012 tercih kılavuzu yayınlandı mı

2012 kpss tercih kılavuzu yayınlandı mı? Lütfen bilig verin acil lazım ...

Sayfayı Paylaş