gebe
  1. NESCAFE

NESCAFE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

künefe gördüm ..:))

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında NESCAFE tarafından paylaşıldı.

rüyada nescafe görmek rüyada künefe yemek künefe görmek şekerpare rüyamda künefe gördüm :)))4 e bölüp yiyordum komik ama gördüm işte ne anlama geliyor acaba:)))

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: künefe gördüm ..:))
    tatlı görmek iyidir canım allah hayır etsin

künefe gördüm ..:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Künefe kuyruğunda yumruk yediler

Künefe kuyruğunda yumruk yediler

Hatay'ın kurutuluşunun 69'uncu yıldönümünde düzenlenen festivalde yapılan 50 metre uzunluğundaki künefenin dağıtımında yaşanan izdihamda yumruklar konuştu Atatürk Caddesi'nde 50 metre uzunluğundaki künefenin şerbetini Hatay Valisi Nusret Miroğlu ile Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu döktü. Höyük kardeşler tarafından yapılan künefede 600 kilo kadayıf, 280 kilo peynir, 350 kilo...
  2. Fıstıkı künefe

Fıstıkı künefe

MALZEMELER 300 gr tel kadayıf 200 gr künefe beyniri 1 çorba kaşığı tereyağ 1 kase yeşil fıstık SERBETİ İÇİN 2 su bardağı su 3 su bardağı toz şeker 1 dilim limon HAZIRLANIŞI 300 gr tel kadayıfı ince olarak kesin.Tavaya bir çorba kaşığı tereyağını iyice yayın.Üzerine tel kadayıfın yarısını ilave edin. Üzerine künefe peynirleri ilave edin.Künefe peynirin üzerine kalan tel kadayıfı...
  3. Künefe nasıl yapılır?

Künefe nasıl yapılır?

Evde künefe yapmak istiyorum çok mu zor bilmiyorum lütfen Künefe nasıl yapılır? biliyorsanız banada yazın
  4. Resimli künefe tarifi

Resimli künefe tarifi

künefe tarifi resimli künefe nasıl yapılır evde künefe yapımı Türk tatlıları arasında vazgeçilmez bir lezzet olan künefe tatlısını evde kendiniz mi yapmak istiyor sunuz? O halde size muhteşem lezzette ki künefe tarifini resimli sunuyoruz melek'ler. Künefe Tarifi Malzemeler: ½ kg Kadayıf 200-300 gr, isteğe bağlı, özel künefe peyniri (veya tamamen tuzsuz beyaz peynir) 125 gr yağ (bu...
  5. Bayat Ekmeklerinizden Künefe Yapın !

Bayat Ekmeklerinizden Künefe Yapın !

bayat ekmekten künefe nasıl yapılır,bayat ekmeklerden tatlı nasıl yapılır,bayat ekmelerden neler yapılır,künefeyi bayat ekmekten yapın,bayat ekmekten tarifler, 1 adet bütün bayat ekmek 250 gram tuzsuz beyaz peynir veya 1 paket dil peyniri 100 gram tereyağı Şerbet için: 2 su bardağı tozşeker Bir buçuk su bardağı su 1-2 damla limon suyu 1 çay kaşığı rendelenmiş limon kabuğu Süslemek için:...

Sayfayı Paylaş