gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kunut duaları ezberleme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arakdaşalr hayırlı günler olsun hepinize Kunut duaları ezberleme hakkında önerilerinizi bekliyorum ben

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kunut duaları ezberleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kunut duaları okunuşu ve anlamı

kunut duaları okunuşu ve anlamı

kunut duaları okunuşu ve anlamı kunut duaları ezberleme Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Kunut Duaları ve okunuşu, anlamarına yer veriyoruz. Allah ona açtığımız elleri boş çevirmesin diyor ve sizleri Kunut Duası ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra...
  2. kunut dualarının anlamı

kunut dualarının anlamı

Selam arkadaşlar kunut dualarının anlamı hakkında bilgi istiyorum sizden
  3. Kunut duaları ve anlamları

Kunut duaları ve anlamları

kunut dularının anlamlı kunut duası anlamları Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Kunut Duaları ve anlamları hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle. Kunut dualarının anlamlarını merak eden tüm müslüman kardeşlerimizin bilgisine diyor ve konumuza geçiyoruz. Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni...
  4. kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

Selam. Ben kunut dualarının anlamını yazmanızı rica ediyorum.Namazada hep okuyoruz anlamlarından haberimiz yok, büyük eksiklik..:(
  5. Kunut Duaları ve Anlamları Hakkında Dini Bilgiler

Kunut Duaları ve Anlamları Hakkında Dini Bilgiler

kunut duaları kunut duaları ve anlamları kunut dualarının okunuşu Kunut dualarının anlamları ve okunuşu hakkında bilgi edinmek isteyenler için gerekli dini bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. KUNUT DUALARI: اَللَّهُمَّ إِنَّا نَسْتَعِينُكَ وَ نَسْتَغْفِرُكَ وَ نَسْتَهْدِيكَ، وَ نُؤْمِنُ بِكَ وَ نَتُوبُ اِلَيْكَ، وَ نَتَوَكَّلُ عَلَيْكَ وَنُثْنِى عَلَيْك اْلخَيْرَ كُلَّهُ نَشْكُرُكَ وَ لاَ...

Sayfayı Paylaş