gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Küp şeklinde tasarım masa ve sandalye çok şirin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Küp şeklinde masa ve sandalye modeli Masa ve sandalye modelleri
    Bu masa ve sandalye modeli bir araya geldiğinde tam bir küp oluşturuyor. Çocuk odasına bu küp masa sandalye setini koyablirsiniz meleklerim. Çocuğunuzun ilgisini çekecektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Haziran 2012
  2. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sandalye günlük hayatta kullandığımız araç ve gereçlerin başında gelir bence . Ben cafe işletiyorum . Ve cafeme sandalye takımını RATTAN SANDALYE - RATTAN SANDALYE RATTAN SANDALYE,POLİKARBON SANDALYE firmasından aldım . Sizlerede tavsiye ederim . Ayrıca rattan , polikarbon , werzalit vs. sandalye çeşitleri de var . İyi günler .

Küp şeklinde tasarım masa ve sandalye çok şirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akvaryum şeklinde masa ve sehpa

akvaryum şeklinde masa ve sehpa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar. Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk...
  3. Bu masa ve sandalyeler çok şık

Bu masa ve sandalyeler çok şık

Lacivert sandalye modelleri Mumlu avize modelleri bu yemek odası dekorasyonunu çok beğendim meleklerim. Lacivert rengi evimde kullanmayı düşünmemiştim ama aslında çok hoş duruyormuş. Lacivert sevdiğim bir renktim ama Atatürk lacivert neden giymezdi onu bilmiyorum.
  4. Çok Şirin bir çaydanlık tasarımı

Çok Şirin bir çaydanlık tasarımı

tasarım çaydanlıklar Farklı çaydanlık modelleri Bu kız şeklinde çaydanlık modeli farklı tasarımı ile beğeni topluyor. Mutfak dekorasyonunuz kırmızı ise bu çaydanlık mutfağınıza da uyum sağlayacak. Sempatik görüntüsü ile sofranızada neşe getireceği kesin.
  5. 2016 mutfak masa ve sandalye modelleri

2016 mutfak masa ve sandalye modelleri

Mutfak dekorasyonlarınızda masa ve sandalye ihtiyacınızı yeni modeller üzerinden tercihler yaparak gerçekleştirmeye ne dersiniz? 2016 yılında sizlere özel hazırlanmış pek çok görünüm zenginliğine ve farklı tasarımlara sahip masa ve sandalyeler hayallerinizi süsleyecek görünümleri mutfaklarınıza taşıyacaklardır. En güzel mutfak ve masa sandalyeleri arasında ahşaptan cama; camdan plastik...

Sayfayı Paylaş