gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kur'a Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Kur'a falı Kur'a falının değişik şekilleri vardır. Genellikle, fal bakmak isteyen kişinin belli bir düzene göre zar veya benzeri bir şeyi, düzenlediği levhaya atması ya da gözü kapalı olduğu halde parmağını levhaya rasgele basması ve bulduğu harfin yorumunu okuması şeklinde yapılır. Eskiden yazılmış "Falname"ler bu amaçla kullanılırmış. Aşağıdaki fal bir tür kur'a falıdır. 28 tane ufak kağıt alınır. Fakat, hepsinin aynı boyda olması şarttır. Her birinin üstüne (ğ hariç) Türk alfabesindeki harfler yazılır. Sonra hepsi küçük bir torbaya konulur. Niyet tutulduktan sonra el, torbaya sokulup bir kağıt çekilir. Çekilen harfin yorumu okunur.

HARFLERİN YORUMU

A. Niyetiniz olacak; şansınız açılacak, her işinizde başarıya ulaşacaksınız. Niyetinizi evlilik için tuttuysanız, o evlilikte hayır var!
    B. Niyetiniz en kısa zamanda gerçekleşecek.
    C. Niyetinizin gerçekleşmesi şüpheli. Dikkatli olun!
    Ç. Niyetinizin gerçekleşmesi şüpheli ama, üzülmeyin.
    D. Niyetiniz gerçekleşmeyebilir, ama üzülmeyin.
    E. Niyetiniz gerçekleşecek. Muradınıza ereceksiniz.
    F. Niyetiniz gerçekleşecek.
    G. Niyetinden ümit ettiğini bulamazsın. Bu işte pek hayır yok!
    H. Niyetiniz gerçekleşecek.
    I. Niyetinden ümit ettiğini tam olarak elde edemeyeceksin. Dikkatli ve sabırlı olman gerek!
    İ. Niyetinizde hayır yok, zarar görebilirsiniz. Dikkatli olun!
    J. Niyetiniz gerçekleşecek. Hayır var!
    K. Bu niyetinizin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerekmektedir. Sabredin!
    L. Acele etmeyin, sabredin!
    M. Niyetinizin gerçekleşmesi şüpheli. Üzülmeyin, başka bir iş deneyin!
    N. Niyetiniz hiç ummadığınız bir şekilde gerçekleşecek. Şükredin!
    O. Niyetinizin gerçekleşmesi için çok çalışmanız şart. Sabredin!
    Ö. Niyetinizde hayır yok! Vazgeçerseniz, hiçbir şey kaybetmezsiniz.
    P. Niyetiniz gerçekleşecek.
    R. Niyetiniz gerçekleşecek.
    S. Niyetinizin gerçekleşmesi şüpheli. Üzülmeyin!
    Ş. Niyetinizde hayır yok! İşi oluruna bırakın!
    T. Niyetiniz ümit ettiğinizden de hayırlı olacak.
    U. Niyetiniz gerçekleşecek. Her istediğinizde kavuşacaksınız. ancak, başarılarınız başınızı döndürmesin!
    Ü. Niyetinizin gerçekleşmesi şüpheli. Zarar görmeniz ihtimali var. Dikkatli ve sabırlı olun!
    V. Niyetiniz gerçekleşecek.
    Y. Niyetiniz er geç olacak. Bir süre sabredin!
    Z. Niyetinizde hayır yok! Üzülmeyin!

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kur'a Falı
    Ablacım ben senin dediğin gibi yaptım alfabeyi yazdım..1 tane çekilcekse çektim b çıktı :)
    . Niyetiniz en kısa zamanda gerçekleşecek

Kur'a Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kur'an şifa ve rahmettir

kur'an şifa ve rahmettir

Kur'andan indirdiklerimiz bir şifa ve rahmettir mü'minler için.Zalimlerinse hüsranını artırmaktan başka birşey değildir."(17/82) Biitimsiz bir şifa kaynağıdır Kur'an.Güneşe benzer , dağ ve taş , kurt ve kuş , kuru ve yaş demez , cömetçe sunar aydınlığını. Baharların kaynağıdır o , göklerin eliyle insanlığın başına oturtulmuş bir saadet tacıdır. O insanı arar , insan onu.O insanlığı...
  2. Kur'a çekmek

Kur'a çekmek

Kur'a çekmek Bir meselede galip gelmek ve muvaffak olmak için uğraşmaya, can sıkıcı bir duruma, Bir kimse ile kur'ar çekip, bunun kendisine çıkması, o kimseye galebe çalmaya, kur'ayı kaybetmek üzüntüye delalet eder.
  3. Biz Kur'anın Hadimleri İlahisi

Biz Kur'anın Hadimleri İlahisi

Biz Kur’an'ın hadimleri Pür imanlı ve zindeyiz Biz bu yoldan dönmeyiz asla Peygamberin izindeyiz İslamın nurlu gürsesi Kaldırdı zülmet-i ye’si Alemlerim efendisi Peygamberin izindeyiz Hayra koşan şerden kaçan Bize nurlu yolu açan Alemlere rahmet saçan Peygamberin izindeyiz Hak habibim dedi ona Bizden feda can uğruna Alem şahit olsun buna Peygamberin izindeyiz Onu sev sen onu tanı Odur...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş