gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kuralsız (Insurgent) mart ayında sinemalarda

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

insurgent-poster-1.jpg Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti.
    Devam filminde Tris'in tercihinin sonuçlarının yanı sıra, çzülmeye başlayan düzenin dünbyayı ne hale getirdiğine tanık olacağız! Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, Robert Schwentke olacak.

Kuralsız (Insurgent) mart ayında sinemalarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mart ayında yapılabilecek işler!

mart ayında yapılabilecek işler!

Buzdolabınızı yeniden boyayın Ev eşyalarınız kötü görünmeye başladıysa, kaliteli bir boyayla onlara tekrar hayat verebilirsiniz. Buzdolabınızın yüzeyini sabunlu su ve süngerle silerek iyice temizleyin. Tamamen kurumasını bekledikten sonra, bir parça zımpara kağıdf ile yüzeyini hafifçe zımparalayın. Sağlam, su geçirmeyen ve kabarmayan kaliteli bir boya ile buzdolabınızı boyayın....
  2. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  3. 12 Martta sinemaya

12 Martta sinemaya

yönetmeliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı Güneşi Gördüm sinema filimi seyirci ile buluşyor....... ARTIK SÖZ SEYİRCİDE! 12 MART'TA VİZYONA GİRECEK OLAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'ÜN BASIN GÖSTERİMİ DÜN YAPILDI. Filmi gazetecilerle birlikte izleyen Mahsun Kırmızıgül, 'Filmde emeği geçen bütün ekibe çok teşekkür ederim. Çünkü, biz birlikte güzel bir şey yapmak için...
  4. Mart Ayında Doğanların Özellikleri Burada!

Mart Ayında Doğanların Özellikleri Burada!

mart ayında doğanlar, mart ayında doğanların özellikleri, doğum ayına göre kişilik Kimimiz samim, kimimiz soğuk, kimimiz sinirli kimimiz sakin, çeşit çeşit huylara sahibiz. Peki bu huyların burçlarımızla ilgili olduğunu biliyor musunuz? Hadi burçlarını bilmeyenlere de faydamız olsun, işte aylara göre kişilikler ve işte Mart ayında doğanların genel özellikleri.... Nazik, çekici ve...
  5. 2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

slm arkadaslar ben 10 martta asılama yaptıracağım diğer asılama yaptıracaklarıda burada bekliyorum..

Sayfayı Paylaş