gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kuran da Adı Geçen Tek kadın Kimdir?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuranda geçen kadın isimleri, kuranda yer alan kadın isimleri, kurandan kadın isimleri Biz müslümanların kutsal kitabı olan Kuran-ı Kerim de adı geçen tek kadının kim olduğunu merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz.
    kuran.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Kuran da Adı Geçen Tek kadın Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytanın kuranda geçen bazı özellikleri...

şeytanın kuranda geçen bazı özellikleri...

şeytanın çocuklarının isimleri kuranda geçen şeytan isimleri şeytanın şeytan ve anlamları ve anlamları Sinsi ve Yalancıdır (İbrahim Suresi, 22) Azgın ve Kaypaktır (Hac Suresi, 3) Gücü Yalnızca Çağırmaya Yeter (İbrahim Suresi, 22) İyilikten ve Hayırdan Yana Hiçbir Yönü Yoktur (Nisa Suresi, 117) İnsanlar Üzerindeki Etkisi Pisliktir (Enfal Suresi, 11) İnsanların Şükretmelerini...
  2. Kuran'da Adı Geçen Kutsal Beldeler

Kuran'da Adı Geçen Kutsal Beldeler

kuranda melek isimleri ayetlerde geçen isimler kuranda geçen yer isimleri melek gecen yerler Kuran ayetlerinde dünyada ve ahirette bulunan pek çok mekanın adı geçer. Bunların bir kısmı toplumların iman etmesine vesile olan mübarek peygamberlerimizin yaşadığı veya hayatlarının bir bölümünü geçirdikleri yerler, bir kısmı Allah'ın müminlere vadettiği cennetteki mekanlar, bir kısmı da cehennemde...
  3. Kur'an'da Adı Geçen Peygamberler

Kur'an'da Adı Geçen Peygamberler

bu konu Kur'an da adı geçen peygamberlerin isimlerine yer vermektedir. Kutsal kitabımız Kur'an da geçen peygamberlerin isimleri ve dereceleri hakkında merak ettiğiniz dini bilgileri sizler için paylaşıyoruz. İlk peygamber Hz. Âdem'den son peygamber Hz. Muhammed'e kadar pek çok peygamber gelip geçmiştir. Gönderilen peygamberlerin sayısı konu*sunda Kuran'da herhangi bir bilgi...
  4. Kuranda geçen isimler arıyorum melekler

Kuranda geçen isimler arıyorum melekler

Modern kız erkek isimleri Ya arkadaşlarım kuranda geçen kız erkek bebek isimleri arıyorum. Ben daha iki aylığım ve henüz malesef bebeğim cinsiyetini göstermedi, bende Kuran-ı Kerim'de geçen anlamı güzel bir isim aramaya başladım. İstiyorum ki ben öldükten sonra hesaba çekilirken zaten günahkar bir kulum birde bebeğimin ismi için sorguya çekilmeyeyim. Ne diyorsunuz kızlar kız olunca hangi ismi...
  5. Kuran 'da Geçen Erkek Bebek İsimleri Arayanlar!

Kuran 'da Geçen Erkek Bebek İsimleri Arayanlar!

kuranda geçen erkek isimleri, kuranda geçen bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kuranda geçen erkek bebek isimleri Bebeğiniz için Kuran'da geçen erkek isimleri arıyorsanız sizlere alfabetik olarak Kuran da yer alan erkek isimlerini paylaşıyoruz. A Harfi İle Başlayan İsimler: Abdi, Abdulaziz, Abdulbaki, Abdulhamit, Abdulkerim, Abdullah, Abdurrahman, Abidin, Abuzer, Azmi, Aziz, Adem,...

Sayfayı Paylaş