gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kuran öğreten kadın adet dönemindeyse ne yapmalı?

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuran öğreten oyunlar adet olunca ne yapılmalı kuran bize neler öğretir Kuran öğreten kadınsa ve eğer adet dönemindeyse ne yapmalı Kuran öğretmeye devam etmeli mi yoksa o dönem bırakmalı mı ?işte cevabı:
    Kadın Kur’an öğreticisi, hayız halinde, çocuklara kelime kelime öğretir ve kelimelerin arasını keser.

Hece hece Kur’an öğretmesinde de kerahet yoktur. (3)

Kuran öğreten kadın adet dönemindeyse ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet gecikmesi olunca ne yapmalı?

Adet gecikmesi olunca ne yapmalı?

adet olmak için ne yapmalı adet gecikmesine bitkisel çözüm görmek için ne yapılmalı gecikmesi yapılmalı gecikmesine iyi gelir İlişkiye girdiniz ve sonrasında adetiniz gecikti. Peki şimdi ne yapmalı? Telaşlanmayın... Sizce ne yapmalı? Eğer ilişkinizde veya karşı cinsle bir yaklaşımınızda varsa gidip eczaneden gebelik testimi alalım?...
  2. Adet Günü Değişenler Ne Yapmalı?

Adet Günü Değişenler Ne Yapmalı?

adet olmak için ne yapmalı adet günleri olunca ne yapılmalı günü günümü unuttum Daima adet günleri değişenler, ihtiyat tarafını tutarak amel ederler. bir ayda yedi, diğer ayda sekiz gün adet gören, sekizinci gün oldu mu yıkanır ve namazlarını kılar, ramazan ayında ise orucunu tutar. Çünkü sekizinci gündeki kanın, adet üstü fazla kan olması ihtimali vardır. Fakat sekizinci gün...
  3. Korkmayın Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı Öğrenin

Korkmayın Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı Öğrenin

panik atak geldiğinde ne yapmalı panik atak sırasında ne yapılmalı Sevgili melekler , eğer kendinizi zaman zaman kapana kısılmış gibi hissediyor, nefes almakta zorlanıyor ve panik atak belirtileri görüyorsanız en kısa zamanda doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazımızda uygun tedaviyle gayet rahat atlatılan panik atak sırasında ne yapılmalı, nasıl davranmalı sorularının cevabını...
  4. Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

adet tarihini nasıl erteleyebilirim,adet tarihini nasıl geciktirebilirim,adet tarihii geciktiren ilaçlar,adet tarihini erteleyen ilaçlar,adet tarihini öne çekme hakkında bilgiler Bazı nedenlerden dolayı (tatil, iş gezisi, spor, hacca gitmek gibi nedenlerden) mens kanamasını bir süre geciktirmek isteyen kadınlar için hormon tedavileri ile bunu sağlamak mümkündür. Bunu sağlamak için sadede...
  5. Hamile olduğumu öğrendim ne yapmalıyım?

Hamile olduğumu öğrendim ne yapmalıyım?

ilk hamilelik ,ilk gebelik,süpriz hamilelik,hamile olduğumu öğrendim ne zaman doktora gitmeliyim,ilk gebelik hakkında bilgiler Öncelikle doktorunuzdan randevu alın. Doktorunuz sizinle sohbet edecek, ilk sorularınızı yanıtlayacak, düzenli kontrolleriniz ve yapılması gereken testlerle ilgili bilgi verecektir. Mutluluk paylaştıkça büyür Haberi arkadaşlarınıza ve ailenize duyurmak hamileliğin...

Sayfayı Paylaş