gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kuran'da Yer Alan İbadet İle İlgili Ayetler

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuran da yer alan ayetler, ibadet ile ilgili ayetler, kuranda geçen ibadet ile ilgili ayetler Kutsal kitabımız Kuran- Kerim de yer alan ibadet ile ilgili ayet bilgilerini merak edenler için gereken dini bilgiler sizlerle...

kuran.jpg

Kuran'da Yer Alan İbadet İle İlgili Ayetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuran'ın Yeryüzü İle ilgili Mucizeleri

Kuran'ın Yeryüzü İle ilgili Mucizeleri

rahman suresi türkçe yazılışı tarık suresi türkçe yazılışı tarık okunuşu okunuşu yeryüzündeki mucizeler OZON TABAKASI KURAN'DA YAZIYOR MUYDU? Ozon kelimesi Arapça'da, Türkçe'de ve diğer tüm yabancı dillerde hemen hemen aynı şekilde okunup yazılır. Ozon kelimesini oluşturan O-Z-O-N harfleri 72:6 numaralı ayette geçmektedir. Üstelik bu ayetten...
  2. Oruç İle İlgili Ayetler

Oruç İle İlgili Ayetler

oruç ile ilgili ayetler bakara suresinde oruçla ilgili ayet 1) Ey iman edenler! oruç sizden önce gelip geçmiş ümmetlere farz kılındığı gibi size de farz kılındı Umulur ki korunursunuz Bakara( 2) 183 2) Sayılı günlerde olmak üzere (oruç size farz kılındı) Sizden her kim hasta yahut yolcu olursa (tutamadığı günler kadar) diğer günlerde kaza eder (İhtiyarlık veya şifa umudu kalmamış hastalık gibi...
  3. Selam İle İlgili Ayetler

Selam İle İlgili Ayetler

Selam İle İlgili Ayetler nelerdir? Kızlar selam olsun hepinize diyor ve selam ile ilgili ayetler istiyorum sizden
  4. ibadetle ilgili ayetler arıyorum

ibadetle ilgili ayetler arıyorum

Selamlar melekler mekanı.Sitenizde çok faydalı konulara değiniyorsunuz teşekkür ederim. Ben ibadetle alakalı ayetleri yazmanızı rica ediyorum sizlerden..:)
  5. Güzel Ahlakla İlgili Kuran'dan Ayetler

Güzel Ahlakla İlgili Kuran'dan Ayetler

bu konu ahlakla ilgili Kuran-ı Kerim den ayetlere yer vermektedir. Kutsal kitabımız Kuran-Kerim den güzel ahlakla ilgili birçok ayet bulunmaktadır. Eğer siz de ahlakla ilgili ayetler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Kuran'dan en güzel ahlak ile ilgili ayetler sizlerle... BAKARA SURESİ *129 - Ey bizim Rabbimiz, bir de onlara içlerinden öyle bir peygamber gönder ki, onlara senin âyetlerini...

Sayfayı Paylaş