gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuranın ilk okunduğu mescid neresidir bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuran-ı Kerim'in ilk okuncuğu mescid yada cami ile ilgili bilgi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuranın ilk okunduğu mescid neresidir bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk aşkını unutan var mı?

İlk aşkını unutan var mı?

İlk aşkını unutan var mı? Karşı cinse doğru ilk yürek çarpıntılarının başladığı o günleri pek azımız unutabilir. "İlk kez lunaparka giden çocuğun duyduğu heyecana" benzetilen "acemilik günleri"nde kişi aslında bir imaja aşıktır. Duyguları gerçeğe dönüşebilse, belki de büyü bozulacaktır. Genellikle ilk aşık olduğumuz insan, ilk flört ettiğimiz veya ilk cinsel ilişkimizi...
  2. İlk Görüşte Aşk Var mıdır?

İlk Görüşte Aşk Var mıdır?

Aşkın tanımı gibi, aşkın çeşitleri de her zaman tartışılmıştır. İlk görüşte aşka inananlar, çoğunlukla bu deneyimi yaşayanlardan oluşur. İtiraz edenler ise, hiç şahit olmamışlardır. Peki, hangisi doğrudur? İlk görüşte aşk var mıdır? Karşılaştığımız an, birisinden hoşlanıp hoşlanmadığımızı belirleyen çok fazla etken olduğunu düşünüyorum. Mesela, evde hasta yatıyorum, rengim atmış, saçım başım...
  3. Kur'an-ı Kerim'in İlk Okunduğu Mescit Hakkında Tüm Bilgiler

Kur'an-ı Kerim'in İlk Okunduğu Mescit Hakkında Tüm Bilgiler

Kur'an-ı Kerim, ilk okunduğu mescit, neresi, nerede, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ilk kez Medine'de ki Beni Zurayk Mescidinde okunmuştur melekler :) Semhûdî'nin Ibn Zabale'ye dayanarak kaydettiğine göre, Hazrec'in Beni Zurayk koluna mensup ve Medine'li ilk Müslü*manlardan Rafî b. Malik ez-Zurakî,Akabe'de Hz. Peygamber ile görüşmüş ve bu...
  4. kuranı kerimde evlilik ile ilgili ayetler var mı ?=

kuranı kerimde evlilik ile ilgili ayetler var mı ?=

kuranı kerimde geçen evlilik ile ilgili ayetler varmı varsa hangileri arkadaşlarım söylerseniz sevnrim
  5. mescidi nebevi hakkında bilgi

mescidi nebevi hakkında bilgi

mescidi nebevi hakkında bilgi mescidi nebevi nerede Herkese hayırlı günler diliyor ve bu sayfamızda Mescid-i Nebevi hakkında sizlerle bilgiler paylaşıyoruz arkadaşalrım. Mescid-i Nebevi nedir, nerdedir diye merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda, bilginiz olsun Melek'ler. Medîne şehrinde, hicretten sonra Peygamberimizin (sallallahü aleyhi ve sellem) Eshâb-ı kirâmla birlikte yaptığı...

Sayfayı Paylaş