gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kurbagaya yardım edınnn

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

kurbagaya yardım edınnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım:((

yardım:((

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..
  2. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  3. sivilcelerimle başim dertee yardımmm edınnn :(

sivilcelerimle başim dertee yardımmm edınnn :(

arkadaşlarr bu aralar sıkıntılardan dolayı baya bı sivilceler cıktı bende ve gecmek bilmıyor gecıncede izi kalıyor kırmızı iz filan ellemiyorumda ama cildim yuzum bozuldu iyice neler yapabilirim ya ? bitkisel bişiler deniyorum fayda etmıor kaldımm böyleee :(((
  4. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız
  5. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...

Sayfayı Paylaş