gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

kurbaların son arzusu? kikikiki

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ewet arkadaşlar biliyoruz ki bugün kurban bayramı.... we düşünsenize kurbanlar kesilirken onların da son istekleri sorulsa .. Nasıl diyaloglar çıkardı acaba ortaya..
    düşünsene mesela hayvanla kesmeden önce bi diyaloğa girdiniz hayvanı kandırıp kesmek için;

Yada son isteğini sordun oda naptı....... kaçtı.... en azından kaçmak istedi :)

Yada beni kesmeyin uleyynnnn intihar ederim.... bu arada diğer komşunun aldığı kurbanda kesmeden hallolmus olur...

Herseye rağmen kurbanlar kesilmek içindir.. hepimizin kurbanı hayırlı geçmesi dilegiyle...yupis

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Biraz geç oldu yeni gördüm konuyu. Teşekkürler. Hayırlı oldu sanırım :D

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
kurbaların son arzusu? kikikiki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Limon arzusu

Limon arzusu

Limon Arzusu Vaktiyle hamile bir kadın, komşusuna misafir olur. Oturdukları odada dalları limonlarla dolu olan büyük bir limon ağacı görür. Canı limon ister ama bir türlü komşusuna söyleyemez, utanır. Bir ara komşusu mutfağa gidince o, yakasından çıkardığı bir dikiş iğnesini limona batırır ve deldiği yerden limon suyunu emmek suretiyle bu arzusunu tamin eder. Nihayet bir erkek evledı...
  2. Şehadet Arzusu

Şehadet Arzusu

Sa'd Bin Ebi Vakkas anlatıyor: " Uhud savaşında... Bir ara baktım. Abdullah bin Cahş yanıma geldi. Dedi ki: " Şöyle bir kenara çekilsek, ben dua etsem, sen amin desen; sonra istersen sen dua et, ben amin diyeyim olmaz mı?" Ben de davetine icabet ettim ve olur dedim. Bir kenara çekildik. Önce ben dua ettim: " Allah'ım! Bugün benim karşıma güçlü, kuvvetli birini çıkar, onunla...
  3. Son 5 yılda töreye 1806 kadın kurban

Son 5 yılda töreye 1806 kadın kurban

Son 5 yılda töreye 1806 kadın kurban 28 Ocak 2007Şükrü KÜÇÜKŞAHİN/ANKARA CHP Aydın Milletvekili Özlem Çerçioğlu’nun Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’ya yönelttiği bir soru, Türkiye’de töre ve namus cinayetlerinin sanılandan daha fazla işlendiğini ortaya koydu. Son 5 yılda 1806 kadın töre cinayetine kurban gitti. Aynı sürede intihar eden kadın sayısı da 5 bin 375 oldu. Bu rakamlar Türkiye’de, her...
  4. Son Kurban Pemela Anderson

Son Kurban Pemela Anderson

pemela anderson pemala anderson pemelaanderson pemela andrson KİM İNANIR ONUN OLDUĞUNA HOLLYWOOD'UN GÖZDE AKTRİSLERİNİ MAKYAJSIZ VE EN DOĞAL HALLERİYLE FOTOĞRAFLARINI ÇEKMEYİ PEK SEVEN MAGAZİN DÜNYASI, BU FOTOĞRAFLARI EN SÜSLÜ VE EN EZİCİ BAŞLIKLARLA VERMEYE DE PEK MERAKLI. ŞİMDİKİ KURBAN İSE PAMELA ANDERSON. Her zaman en şatafatlı gecce elbiseleriyle boy gösterecek değiller ya! Gün gelir...
  5. Son Dakika Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Son Dakika Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Bu konu; 2012 kurban bayramı tatili kaç gün hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son 10 gündür kurban bayramı tatilinin kaç gün olacağı ile ilgili bir sürü spekülasyonlar yapıldı. Kimisi 5 gün dedi kimisi 10 gün. Tatilsever bir millet olduğumuzdan 29 Ekim bayramıyla birleştirilsin, uzun tatil yapalim diyenler oldu. Ve az önce yaptığı bir açıklamayla Bakan Ertuğrul Günay, konuya...

Sayfayı Paylaş