gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Kurban Bayramı geÇti geRiye güLmeq kaLdı =)

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kurban Bayramı geÇti geRiye güLmeq kaLdı =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sildiğim senin lekesi kaldı geriye

sildiğim senin lekesi kaldı geriye

* * * * * * * * * * * * * * * * Yüreğimdeki senli izleri siliyorum bir bir.. Bu kez oldu,bitti derken.. Lekesi Takılıyor gözlerime senden kalanların... -Senden başka hiç kimseyi... -Sus..! Tenini okşayan dudaklarım yanaklarından süzülenlere gebe.. Çatlamış ,susamış,sana aç... Teninde yeniden can bulmak ister gibi burkulmakta.. -Seni çok özledim desem? -Deme..! Nolur.. Cama...
  2. Geride kaldın sen..

Geride kaldın sen..

Devrilip gidiyorum işte Geride kaldın sen... Aşınmış sevdalar gibi Yıpranmış postallar gibi Lime-lime, yararsız Geride kaldın sen... Kaprislerinle, nazlarınla Bakışlarınla, sözlerinle Tutulmayan vaatler gibi Harcanmış saatler gibi Tek başına, kararsız Geride kaldın sen... Buraya kadarmış güzelim Boynumda bıraktığın diş izi Bitmez sandığın aşk denizi Buraya kadarmış. Vedalaşmak isterdim...
  3. Kurban Bayramı Neden Kutlanır?

Kurban Bayramı Neden Kutlanır?

kurban bayramı kurban bayramının faziletleri kurban bayramı hakkında Sevgili melekler, müslüman aleminin iki dini bayramından birisi olan kurban bayramı, bu yıl 15 Ekim-18 Ekim tarihleri arasında kutlanacak. Müslüman cemaatin kaynaştığı, yardımlaştığı ve cennette melekler tarafından "selam size selam size diye" karşılandıkları günün provası gibi birbirlerini selamladıkları mutlu...
  4. 2015 Kurban bayramı mesajları

2015 Kurban bayramı mesajları

Kurban Bayramı 23 Eylül 2015 Çarşamba gününe denk geliyor. Siz sevgili meleklermekanı.com takipçilerimiz için biribirinden güzel Kurban Bayramı mesajlarını sayfamızda derleyip bir araya getirdik.Sevdiklerinizi bayramda ziyaret etme gibi bir mkanınız yok ise bu güzel bayram kutlama msajlarından yollayabilirsiniz. Allah'u Teala bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı...

Sayfayı Paylaş