gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kurban Bayramı Tebrik Kartları

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kurban bayramı tebrik kartları bayram kartları facebook facebook bayram tebrik Sevdiklerinize bu kartları göndererek onların bayramını kutlayabilirsiniz meleklerim.Umarım hoşunuza gider.Hele bazıları gerçekten manidarlar .:)

Kurban Bayramı Tebrik Kartları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tebrik Kartları

Tebrik Kartları

tebrik yazısı örnekleri tebrik kartı yazıları yazısı örneği kartı örnekleri yazıları Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: -...
  2. Bayram Kartları

Bayram Kartları

bayram kartları bayram kartı Eskiden bayramlarda sevdiklerimize tebrik kartları yollardık ama çok eskide kaldı artık kartların yerini smsler ve elektronik postalar aldı... Sizde bu bayram sevdiklerinizi hatırlamak en azından bir elektronik posta göndermek isterseniz buyrun en güzel bayram kartları :tik:
  3. Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşında mail yolu ile yada facebookta birbirine kart atmak isteyen arkadaşlarımız için birbirinden güzel kartlar hazırladık. Hadi şimdiden iyi yıllar kızlar sizlere ve değerli misafirlerimize. Umarız yeni yıl, sizlere yepyeni umutlar, sağlıkla birlikte, huzur, bol para ve aşk getirir :D:D :dede: Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları
  4. Facebook yeni yıl tebrik kartları

Facebook yeni yıl tebrik kartları

Arkadaşlar bana Facebook yeni yıl tebrik kartları lazım, bu konuda yardım istiyorum.
  5. Komik Kurban Bayramı Tebrik Kartları 2014

Komik Kurban Bayramı Tebrik Kartları 2014

komlik kurban bayramı kartları, espirili kurban bayramı kartları, komik kurban bayramı tebrik kartları, facebook kurban bayramı kutlama kartları Yaklaşan kurban bayramı ile birlikte birçok kişiyi şimdiden bir heyecan ve telaş sarmaya başladı bile... Bayramlarda sevdiklerinizi, dost ve akrabalarınızı komik kartlarla hatırlamak ve onların bayramını kutlamaya ne dersiniz? En beğenilen ve facebook...

Sayfayı Paylaş