gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kurban-Sarı Çizmeli Mehmet Ağa(akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

sarı çizmeli mehmet ağa akor yaz dostum akor sarı çizmeli mehmet ağa notaları kurban yaz dostum tab tab F#m Yaz dostum,güzel sevmeyene adam denir mi?

F#m
    Yaz dostum,selam almayana yiğit denir mi?

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,altı üstü beş metrelik bez için

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,boşa geçmiş ömre yaşam denir mi?

F#m
    Yaz tahtaya bir daha,tut defteri kitabı )x2

Bm F#m G A Bm-A-G-F#m
    Sarı çizmeli mehmet ağa,birgün öder hesabı)x2

F#m
    Yaz dostum,yoksul görsen besle kaymak bal ile

F#m
    Yaz dostum,garipleri giydir ipek şal ile

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,öksüz görsen sar kanadın kolunu

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,kimse göçmez bu dünyadan mal ile

F#m
    Yaz tahtaya bir daha,tut defteri kitabı )x2

Bm F#m G A Bm-A-G-F#m
    Sarı çizmeli mehmet ağa,birgün öder hesabı)x2

F#m
    Yaz dostum,deniz söyler kendi bir ders alır mı?

F#m
    Yaz dostum,su üstüne yazı yazsam kalır mı?

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,bir dünya ki haklı haksız karışmış

Bm F#m G A F#m
    Yaz dostum,boşa koysam dolmaz dolusu alır mı?

Kurban-Sarı Çizmeli Mehmet Ağa(akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa

Duman - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa

Yaz dostum güzel sevmeyene adam denir mi Yaz dostum selam almayana yiğit denir mi Yaz dostum altı üstü beş metrelik bez için Yaz dostum boşa geçmiş ömre yaşam denir mi Yaz tahtaya bir daha tut defteri kitabı Sarı çizmeli Mehmet ağa bir gün öder hesabı Yaz dostum yoksul görsen besle kaymak bal ile Yaz dostum garipleri giydir ipek şal ile Yaz dostum öksüz görsen sar kanadın kolunu Yaz dostum...
  2. Boran Ağa (Mehmet Akif Alakurt)

Boran Ağa (Mehmet Akif Alakurt)

mehmet akif alakurt boyu mehmet akif alakurt vücut ölçüleri kaç kilo kilosu boyu ve kilosu Mehmet Akif Alakurt Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1979 Eğitimi: Lise Resmi sitesi: www.mehmetakifalakurt.com Hakkında Burç: Aslan burcu Mehmet Akif Alakurt, model ve aktör.Nüfusu Ordu Fatsa'ya kayıtlı. Erken yaşlarından beri modellik her daim rüyası olmuş ve model...
  3. MFÖ - Sarı Laleler - Akor

MFÖ - Sarı Laleler - Akor

sarı laleler nota sarı laleler akor tab mfö notaları mfö tab intro C E||--------------------------|-----------------0-----| G||--------------------------|-----------------0-----| D||---------00-22-44-5-------|-55-44-22-0h2p0--2-----| A||--22-33-------------------|-----------------1-----| E||--------------------------|-----------------0-----| Em...
  4. MFÖ - Sarı Laleler (akor)

MFÖ - Sarı Laleler (akor)

intro C E||--------------------------|-----------------0-----| G||--------------------------|-----------------0-----| D||---------00-22-44-5-------|-55-44-22-0h2p0--2-----| A||--22-33-------------------|-----------------1-----| E||--------------------------|-----------------0-----| Em E||--------------------------|-----------------0-----|...
  5. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...

Sayfayı Paylaş