gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kurbanlıklarla geçen diyaloglar

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

afiyet olsun

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Kasım 2009
  2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
Kurbanlıklarla geçen diyaloglar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon'da  diyaloglar

Ergenekon'da diyaloglar

Ergenekon Davası’nın binlerce sayfalık delillerinin arasında, özel telefon konuşmaları sansürsüz yayınlanınca yakın dostları birbirine düşürecek görüşmeler de ortaya çıktı. Özner BERBER - Süleyman ARIOĞLU - Mete YILMAZ'ın haberi Konuyla ilgisi olmayan çok sayıda özel sohbetin de deliller arasında yer alması, yapılan şakaları, dedikoduları gün yüzüne çıkardı. Kamoyunda çokça...
  2. komik diyaloglar:)

komik diyaloglar:)

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n-...
  3. Koparan diyaloglar!

Koparan diyaloglar!

koparan diyaloglar koparan yazılar duvar yazıları Koparan diyaloglar! THY: İyi günler, danışma. Yolcu: İyi günler, bugün nereden bilet alabiliriz? THY: Sadece Taksim ve havalimanı açık bugün. Yolcu: Anladım. Taksim'deki havalimanının telefonunu alabilir miyim? Yolcu: İstanbul'a son uçak kaçta? THY: Nereden? Yolcu: Buradan. THY: Nereden arıyorsunuz? Yolcu: Şehir...
  4. Kopartan Diyaloglar

Kopartan Diyaloglar

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n- çelişkenim!...
  5. Çocuklar Arasında Geçen Komik Diyaloglar

Çocuklar Arasında Geçen Komik Diyaloglar

sağlıklı beslenme ile ilgili diyalog iki kişi arasında geçen komik diyaloglar iki kişi arasında geçen diyalog 2 2 komik diyaloglar Küçük çocukların genellikle kavgası oyuncakları yüzünden olur. Paylaşmayı pek sevmezler.Bende sevmezdim oyuncaklarımın alınmasını hemen kırarlardı. Bende küserdim yada anneme gider hemen yetiştirirdim. İşte benim gibi bir kaç çocuk diyalogları sizler için....

Sayfayı Paylaş