gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kurdale nakışından süper çeşitler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kurdale çeşitleri ankara yolu nakışı yapılışı ankara yolu nakışı nakış [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Şubat 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: kurdale nakışından süper çeşitler
    çok güzeller..hele o kırlente bayıldım..öyle şeyler kullanmasamda çok hoşlar ya:D

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emek isteyen işler emeğine sağlık cicim :D

kurdale nakışından süper çeşitler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdale nakışı çantalar

kurdale nakışı çantalar

kurdalenakışı
  2. Nakış

Nakış

Rüyada nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ererken aşk hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza işarettir. Nakışı başkası işliyorsa, başınıza gelecek bir olaydan ötürü karakola, mahkemeye veya hastahaneye düşeceksiniz demektir. Rüyada nakış işlediğini görmek, iş hayatında başarı kazanırken aşk hayatında büyük bir hayal kırıklığına ye uğramak şeklinde yorumlanır. Nakışı başka...
  3. Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale

Yurtseven Kardeşler - Kirmizi Kurdale

kirmizi kurdale kör olasan Emine kirmizi kurdale kör olasan Emine indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine yavrum ben sana ipek mendil alayım yavrum ben sana ipek gömlek alayım indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine indim derelerine bilmem nerelerine...
  4. Kudela nakışını nerelerde uygulayabilirsiniz?İşte çeşit çeşit uygulandığı yerler

Kudela nakışını nerelerde uygulayabilirsiniz?İşte çeşit çeşit uygulandığı yerler

Arkadaşlar kurdela nakışı sadece havlu kenarlarında yada örtülerde uygulanmıyor .Kurdela nıkışının başka nerelerde uygulandığnı görmek isterseniz Aşağıya bir göz atın derim...

Sayfayı Paylaş