gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kurdela İle Çiçek Yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kurdele çiçek yapımı kurdela çiçek yapımı kurdela gül kurdele ile kurdeleden gül [​IMG]

2. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kurdela İle Çiçek Yapımı
    harika ...bunlar dışarda parayla satılıyo...kendimiz yapalım işte değil mi?...ben bakarken düşündümde yazlık bluzlerimin yakasına yapıp diksem ortalarına da inci koysam...

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kurdela İle Çiçek Yapımı

bencede yapılır fikrin güzel yap bence güzel olur

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
Kurdela İle Çiçek Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek yapımı

çiçek yapımı

Önce 8 zincir çekip birleştiriyoruz. Daha sonra 3 zincir çekiyoruz ve yanına 2 tane trabzan yapıyoruz ve yine 3 zincir çekip dibine batıyoruz. Bu işlemi 4 kez yaptıktan sonra ilk kat tamamlanmış oluyor ve ikinci kara geçiyoruz. Arkasından 3 zincir örüp dibine batıyoruz 3, resime bakarsanız daha iyi anlarsınız. Resimdeki gibi 5 kez 3 zincir örüp biraz aralık vererek ilk göbegin dibine...
  2. Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı hakkında bana bilgi verirseniz ve Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapılışının resimlerinide eklerseniz çok sevinirim kızlar.
  3. Kurdele nakışı gül yapımı

Kurdele nakışı gül yapımı

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?
  4. Rengarenk Kurdele Bileklik Yapımı Resimli

Rengarenk Kurdele Bileklik Yapımı Resimli

kurdele bileklik yapımı bileklik yapımı Sevgili melekler, evde kendi kendinize hobi olarak bileklik yapabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yazın severek kullanacağınız bu bileklkler rengarenk kurdelelerden makrome tekniği kullanılarak yapılıyor. İşte kurdele bileklik yapımı...:tik:

Sayfayı Paylaş