gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kurdela işi havlu kenarı örnekleri

Konu, 'Yatak Odasi Dantel Modelleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kurdele işi havlu kurdela işi havlu kenarı kurdela kurdele kenarı örnekleri Havlu kenarı deyip geçmeyin kızlar. Özellikle hem kendiniz hemde size misafirliğe gelenler için el yüz yıkaması nasıl bir zorunluluk ise, kurdelalı havlu kenarlarına bayılan biri olarak ben diyorum ki bunlarda zorunluluktur. Yani bir havluda olmazsa olmazlardan birisidir. Gerçi artık firmalar biraz biraz işleme yapmaya başladılar ama yinede el işi gibi güzel olmayacaktır.
    Kurdela havlu kenarı örnekleri El işlerini beğenenler için aşağıdaki bir kaç konu yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Yani yardımcı derken konuları inceleyerek yeni fikirler ve modeller edinebilirsiniz.

Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri Kurdela havlu kenarı örnekleri
    BU KONULAR DA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.
    Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.
    Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...
    Örgü Çanta Modelleri hepsi şık hepsi güzel
    SadmiN tarafından
    Örgüden yapılmış olan örgü çanta modelleri arayanlar için harika resimler topladım arkadaşlarım. Hanımlar ve özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanlarıda var. Buradaki çantalar el işi göz...

Son düzenleme: 23 Mart 2016
  2. lulu

lulu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kurdela işi havlu kenarı örnekleri
    Çok güzel modeller
    teşekkürler paylaşım için adminimm :)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ay cok güzel bunlarr tesekkürler..

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ben bayılıyorum bu model havlu kenarlarına en yakın zamanda öğrenmem lazım:D
    saol adminim

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    süperler yha teşşekürler paylaşım için adminim

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

gerçekten çok güzeler emeğinize sağlık bende çok seviyorum kurdela işlerini

7. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kurdele işinin hastasıyım.öğrenmeye başladım. bunlar harika modeller.teşekkürler.

kurdela işi havlu kenarı örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu modelleri kurdele havlu kenarları kenarı kurdaleli kenarları kurdaleli kenarı örnekleri
  2. Kurdele işi havlu kenarları çok güzell

Kurdele işi havlu kenarları çok güzell

kurdele işi havlu kurdeleden havlu modelleri kurdele işi kenarları kurdeleli kenarı örnekleri
  3. Kurdela işi havlu kenarları

Kurdela işi havlu kenarları

havlu kenarı danteli örnekleri kenar dantelleri havlukenarıdantelleri havlu kenarı dantelleri danteli örnekleri 2010 Birbirinden güzel havlu kenarı modellerini sizler için paylaşmak istiyorum.Kurdela nakışı dantel havlu kenarı modelleri arıyorsanız bunlara bir göz atmanızı tavsiye ederim=)
  4. Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri

Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri

Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri Havlu Kenarı Tığ Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda çeyiz sandıklarının olmazsao lmazı olan havlu kenarı modellerine değiniyor ve tığ işi havlu kenarı örneklerini sizlerle ve bizden model ricasında bulunan misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :)
  5. Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da ve lavabolar da bulunması gereken havlu modelleri, kenar süsleme örnekleri ile bayanların yoğun ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Özellikle çeyizlik havlu kenarı modelleri arıyorsanız o zaman kurdela nakışı süsleme örneklerini sizlere öneriyorum. Çok şık ve zarif bir görselliği olan kurdela nakışı havlu kenarı modellerini...

Sayfayı Paylaş