gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kurdela nakışından havlu ve kırlent

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kurdele nakışından havlu modelleri kurdela nakışından havlu modelleri [​IMG]

Son düzenleme: 10 Şubat 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: kurdela nakışından havlu ve kırlent
    ayy pek güzell.bende istiyorum bunu öğrenmek..neyse çocukları büyütelim ozaman gideriz kurslara..

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: kurdela nakışından havlu ve kırlent

gülücük bende çok merak sardım ve nihayetinde net sayesinde bende öğrendim hatta bir havlu bile işledim esena emeyine sağlık canım gerçekten hoş modeller

kurdela nakışından havlu ve kırlent konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu modelleri kurdele havlu kenarları kenarı kurdaleli kenarları kurdaleli kenarı örnekleri
  2. kurdela nakışından havlular

kurdela nakışından havlular

kurdele nakışından havlular kurdele nakışından mutfak takımı
  3. Kurdela Nakışı Havlu Resimleri

Kurdela Nakışı Havlu Resimleri

kurdele nakışı havlu çizimleri kurdele nakışı çizimleri Kurdela Nakışı Havlu Resimleri, havlu kebarı, havlular, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Özellikle çeyiz için havlu işleriz ya da havlu nakışlarını kurdale ile yaparız melekler. İşte size birkaç örnek.
  4. Tam Çeyizlik Kurdela Nakışı Havlu KenarıModelleri

Tam Çeyizlik Kurdela Nakışı Havlu KenarıModelleri

Eskiden beri süregelen çeyiz hazırlama adetini günümüz gelin adaylarının bazıları demode bulsa da çeyiz olmazsa olmaz diyenlerdenim. Halen bazı yöreler de oldukça ağır bir çeyiz hazırlama gelenekleri devam etmektedir. Çeyiz hazırlığı için de yer alan en önemli örnekler, el emeği göz nuru örgü, dikiş ve nakış işleridir. Banyolar da ve lavabolar da el yüz silmek için ihtiyaç olan ahvlu modelleri...
  5. Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da ve lavabolar da bulunması gereken havlu modelleri, kenar süsleme örnekleri ile bayanların yoğun ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Özellikle çeyizlik havlu kenarı modelleri arıyorsanız o zaman kurdela nakışı süsleme örneklerini sizlere öneriyorum. Çok şık ve zarif bir görselliği olan kurdela nakışı havlu kenarı modellerini...

Sayfayı Paylaş