gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kurdelalı Bolero Modeli

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ajurlu bolero modelleri Renginin olduğu kadar modelininde gayet şık ve kullanışlı olduğu kurdelalı bolero modelimizin açıklamalı yapılışıyla birlikte malzemelerini sizlerle paylaşıyorum.Hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar dilerim.) [​IMG]
    Kurdelalı bolero modelimize 100 ilmek alarak başlıyoruz.
    1.sıra : 4 düz,2 ilmek birlikte, 1 ajur, 1 düz, 1 ajur, 2 ilmek birlikte,
    1 ajur, 1 düz….

2. sıra : örgünün arka yüzündeki tüm sıralarda ilmekler ters örgü örülür.
    3.sıra : 3 düz,2 ilmek birlikte, 1 ajur, 3 düz, 1 ajur, 2 ilmek birlikte,
    1 ilmek düz, 2 ilmek birlikte, 1 ajur, 2 düz ….
    5.sra : 2 düz,2 ilmek birlikte, 1 ajur, 5 düz, 1 ajur, 3 ilmek birlikte,
    1 ajur, 3 düz….
    7.sıra : 3 düz,1 ajur, 2 ilmek birlikte, 3 düz, 2 ilmek birlikte, 1 ajur, 1 düz, 1 ajur, 2 ilmek birlikte, 2 düz ….
    9.sıra : 4 düz, 1 ajur, 2 ilmek birlikte, 1 düz, 2 ilmek birlikte, 1 ajur, 3 düz, 1 ajur, 2 ilmek birlikte, 1 düz ….
    11.sıra : 5 düz, 1 ajur, 3 ilmek birlikte, 1 ajur, 5 düz, 1 ajur, 3 ilmek birlikte….
    örülür. Boleronun eni 40 cm, boyu 58 cm dir. Boleronun 2 dar kenarına tığ ile minik desenler yapılır. enden ikiye katlanıp uçlarından kudela ile bağlanarak kol evi oluşturulur.

Kurdelalı Bolero Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  2. Kot Bolero modelleri jean bolerolar

Kot Bolero modelleri jean bolerolar

kot bolero kot bolero modelleri bolerolar çepken modelleri yapımı Merhabalar meleklerim bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi sizlere Kot ve jeans tan yapılmış bolero modellerini veriyoruz araştırdık isterseniz en alttaki linkten bakabilir ve satın da alabilirsiniz. KOT BOLERO RESİMLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.
  3. Kurdelalı Boyunluk Modelleri

Kurdelalı Boyunluk Modelleri

boyunluk modelleri boyunluk modelleri ve yapılışları Kışın soğuklardan sizi koruyacak, hasta olup üşütmenizi önleyecek,yağmurda çamurda karda sizi sıcak tutacak bu boyunluklardan sizlerin neden olmasın meleklerim.Özellikle çok soğuk memleketelerde yaşayan melişlerimiz için ideal boyunluklardır.İster kendiniz yapın ister beğendiniğinizi yaptırın.Üstelikte yapımı çok kolay:tik:

Sayfayı Paylaş