gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kurdelasını isteğiniz gibi yapın

Konu, 'Çöplük' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kırmızı saten kurdela oldukça hoş olmuş ve istediğiniz tarz kullanma imkanı sağlıyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş bir model canım teşekkürler

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler cnm

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel duruyor ama ah şu topukları yok mu....

inat ettim öğrenicem topukluklarla yürümeyi hahaha

Kurdelasını isteğiniz gibi yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istek...

istek...

benim istediğim bu sohbet ettiğimiz panelin dahada geliştirilmesi yazdıklarımız çok geç gidiyor daha iyi bi panel olursa sohbet açısındanda iyi olucak benimki sadece bi öneri:)
  2. istek

istek

Emlak Bölümünde Arsa,Daire,İş yeri satılık Kiralık ilanları yayınlayabilirmiyiz
  3. İstek:)

İstek:)

Bende bu forumun bi üyesi olarak bişi rica edicem ilk üye olduğum zamanlarda teşekkür butonu vardı fakat sonra kaldırıldı tekrar koysak teşekkür butonunu konuyu açan üye sürekli birinin yorumundan sonra kendi konusuna dönerek teşekkür etmese ve sürekli kendi konusunu ana sayfada tutmasa diye düşünüyorum bazı üyeler konu açıp birinin yorumundan sonra kendi konusuna yorum yapıyor kısacası konuyu...
  4. Çilek Reçeli Ev Yapımı Miss Gibi

Çilek Reçeli Ev Yapımı Miss Gibi

Ev Yapımı Çilek Reçeli Resimli Ev Yapımı Çilek Reçeli Nasıl Yapılır Özellikle kışın kızarmış tereyağlı ekmeğin üzerinde damlatıp yediğinizde tadına doyamadığınız çilek reçeli tarifiyle karşınızdayız melekler :) Neredeyse pazarlarda bitmek üzere olan reçellik çilekleri biraz acele ederseniz bulup alabilir ve kışlık hazırlık olarak şimdi sizlere vereceğimiz ev yapımı çilek reçeli resimli...
  5. Kurumuş Dudaklarınıza Şeker Gibi Peeling Yapımı...

Kurumuş Dudaklarınıza Şeker Gibi Peeling Yapımı...

Dudak Peeling Yapılışı Dudaklar İçin Peeling Kurumuş dudaklarınız için sizlere şeker gibi peeling tarifi veriyorum...Yapımı kolay uygulaması kolay bu peelingi denemek size kalmış....Şeker tadında peeling için aşağıdaki tarifimize bakın.... Şekerli dudak peelingi Kurumuş dudaklar için ev yapımı bal gibi bir dudak peelingi. Malzemeler 1 çay kaşığı bal 1 çay kaşığı toz şeker...

Sayfayı Paylaş