gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kurdele Nakışı Balık Sırtı Örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kurdele Nakışı Balık Sırtı Çeşitleri, Kurdele Nakışı Balık Sırtı Örnekleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere ve ilgili tüm arkadaşlarımıza kurdele nakışı balık sırtı örnekleri sunuyor ve harika modelleri paylaşıyoruz.

Yapımı: Düz batım tekniği ile üst üste bir kaç kez batarak krizantem çiçeğini oluşturuyoruz.Ortasına boncuklarla tohumlarını yaptıktan sonra, 4mm. yeşil ipek kurdele ile balıksırtı yaprakları oluşturuyoruz.

Kurdele Nakışı Balık Sırtı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı Bohça Örneği

Kurdela Nakışı Bohça Örneği

kurdele nakışı bohça örnekleri kurdele nakışı bohça bohca modelleri işi bohca
  2. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  3. Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela nakışından yapılmış değişik ve farklı el işi modellerini sizler için paylaşıyorum.Eğer sizde bu tür kurdela nakışı modellerinden hoşlanıyorsanız bunlarda size değişik bir alternatif olacaktır:tik:
  4. Harika Kurdela Nakışı Örnekleri 2013

Harika Kurdela Nakışı Örnekleri 2013

Bu konu ; harika kurdela nakışı örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, el emeği göz nuru el sanatlarımız içinde kurdela nakışlarının yeri büyük. Hemen her genç kızın çeyizinde bulunan birbirinden zarif kurdela nakışlarıyla işli örtüler, havlular göz kamaştırır. Her ne kadar çeyizler, çeyiz sandıkları yeni nesil içiin pek anlam ifade etmese de geleneklerimizde yer alan bu...
  5. Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da ve lavabolar da bulunması gereken havlu modelleri, kenar süsleme örnekleri ile bayanların yoğun ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Özellikle çeyizlik havlu kenarı modelleri arıyorsanız o zaman kurdela nakışı süsleme örneklerini sizlere öneriyorum. Çok şık ve zarif bir görselliği olan kurdela nakışı havlu kenarı modellerini...

Sayfayı Paylaş