gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kurdele nakışı gül yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kurdele nakışı gül yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

kurdele işi gül yapımı kurdela nakışı gül yapımı kurdela ile resimli anlatım kurdele nakışı resimli Kurdela nakışı hayranıyım burada gül yapımını gösteriyor kızlar çok güzel görünüyor baksanıza :):) Pembe kurdelenin ucunu üçgen yaparak, dışa doğru katlayarak gülün orta kısmını oluşturuyoruz... Kurdeleyi kesmeden uç kısmından teyelliyoruz... Teyellediğimiz ipi büzerek gülü oluşturuyoruz......
  2. Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım)

Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım)

kurdele nakışı ayçiçeği yapımı kurdele nakışı ayçiçeği yapılışı yapımı nasıl yapılır anlatımlı örnekleri yapılışı resimli anlatımlı Sapsarı güzel bir ayçiçeği yapımı bunu istediğiniz yerde dekorasyon için kullanabilirsiniz çeyizinize kendi elinizle işleyebilirsiniz kızlar :):) 15 mm sarı kurdeleyi zik-zak oluşturacak şekilde, olabildiğince ince teyelleyip büzüyoruz...
  3. Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı hakkında bana bilgi verirseniz ve Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapılışının resimlerinide eklerseniz çok sevinirim kızlar.
  4. Kurdele nakışından gül nasıl yapılır öğrenelim

Kurdele nakışından gül nasıl yapılır öğrenelim

Kurdele Nakışı Gül Yapılışı Kurdele Nakışı Gül Nasıl Yapılır Kurdele Nakışı Gül Yapılımı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda son yılların beğenilen nakış tekniği kurdele nakışından gül yapımını öğreniyoruz. Evet kurdele nakışı gül yapımı nasıl oluyor aşağıda sizlere resimlerle anlatıyoruz, şayet marifetliyseniz kesinlikle resimleri takip ederek sizde yapabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş