gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kurdele Nakışı..!

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

kurdele nakışı nasıl yapılır kurdele nakışı bebek battaniyesi kurdela bebek battaniyesi battaniyeleri işi battaniyeleri
    [​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:705x900[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:712x874[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:710x861[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:706x908[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:708x901[​IMG]

2. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kurdele Nakışı..!

Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:700x895[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:703x841[​IMG]

3. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:714x874[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:708x864[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:704x893[​IMG]

[​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:706x906[​IMG]

4. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

5. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

6. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

emeyine sağlık kurdela nakışı yapını çok aradım netten ama bu kadar ayrıntılı olanını ilk kez gördüm tşk canım

7. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

seve seve yaptim canim, beyendigine sevindim...

Kurdele Nakışı..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı

Kurdela Nakışı

kurdela nakışı mutfak takımı kurdele nakışı mutfak takımı kurdele işi kurdela modelleri örnekleri
  2. Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdela nakışı yapılışı kurdele nakışı modelleri kurdele yapılışı kurdale nakışları Çocuklarınız ya da misafirleriniz için kullanacağınız el yüz havluların kenarlarında yapılan güzel bir işleme ile emin olun dikkati çekeceksiniz. Hatta yüzünü yıkamayı sevmeyen bir çocuğunuz bile bu işlemeler sayesinde yüzünü yıkarayarak ya da ellerini yıkayarak hemen bu kurdela nakışlı havlulara yönelecektir...
  3. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  4. Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi modelleri ya da örneği varsa lütfen bu sayfadan paylaşın.

Sayfayı Paylaş