gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

küresel kıyametin habercileri

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: küresel kıyametin habercileri

emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

teşekkür edrim canım bende

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

gercekten cok urkutucu gelecegimizi dusunursek ben the day after tomorrow(turkcesini bilmiyorum ) izledigimde cok etkilenmistim cok korkmustum

küresel kıyametin habercileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Haberci

Aşkın Nur Yengi - Haberci

Aşkın Nur Yengi - Haberci seni yere göğe sığdıramıyorsam eğer sana verdiğim değere paha biçilemiyorsa kalp yara bere içinde kıvranıyorsa eğer bu senin kerametin değil bu kör sevgi korktuğum başıma ha geldi gelecek korkunun ecele faydası yok bitecek kuşlar göçtü sonbahar geldi gel görkı yarım benden vazgeçtı kuşlar göçtü sonbahar geldi felaket bana bugün yüreğim haberci
  2. Kiyamet Habercileri... :D

Kiyamet Habercileri... :D

Aşağıda birazdan göreceğiniz resimler olacak olaylar değil.Eğer ki bunlar oluyorsa biz bittik demektir.D:D:Dsizde karar verin olur mu sizce*?*?
  3. kıyamet

kıyamet

21 aralıkta maya takvimine göre kıyamet olacakmııııı
  4. Büyük Risk'de Haberciler Yarışacak!

Büyük Risk'de Haberciler Yarışacak!

büyük risk yarışması, büyük risk, büyük riskte bu hafta Sevgili melekleri ekranların en sevilen yarışma programlarından Büyük isk'te bu hafta kazanan Omurilik Felçlileri Derneği olacak. Habercilerin yarışacağı bbu haftaki bölğmde yarışmacı olarak ekranların sevilen haber spikerleri Simge Fıstıkoğlu, Oğuz Haksever ve Şule Zeybek yarışacak. Kazanılan paranın Omurilik Felçlileri Derneği’ne...

Sayfayı Paylaş