gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kürk modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kürk bolero gelinlik kürkleri gelinlik üzerine kürk modelleri modası
    Havalar soğuk malum nişan söz yada gelinlik üstüne mutlaka şal gibi biraz kalın bizleri üşütmeyecek birşey almamız sart .. bunlar bence imdadımıza koşacak kadar güzeller.. aa ben gelin olmıcam diyorsan abiye , gece elbisenlede kullanabılırsin ..

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kürkü normalde pek öyle sevmem ama beyaz bolero tarzında modellerdeki kürkleri ben gelinlere ve gelinlik üzerine çok yakıştırıyorum canım paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık:)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bende katılıyorum.
    Gelinliklerin üzerine mükemmel oluyor ya :)
    paylaşım için teşekkürlerrrrrr

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    derler ya hani hem ziyaret hem ticaret .. diye o hesap oldu buda hem şıklığına şıklık kat hemde üşüme :)

Kürk modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürk

kürk

Okunan Rüya Tabiri : Kürk Kıs mevsimi kürk giymek hayra, fakirlikten kurtulmaya; yaz mevsimi kürk giymek üzüntü ve kederle birlikte gelecek olan hayra, Sincap, kaplan samur vs. kürk zalim ve mağrur kimseye yahut ululuğa; tilki deridinden mamül kürk hilekar kimseye; koyun derisinnden mamül kürk itimad edilecek şerefli kimseye; Kürkü tersinden giydiğini görmek mal ve servetini ortaya koymaya;...
  2. Beyaz kürk

Beyaz kürk

İyi bir şansın ve başarının habercisidir. İyi bir şansın ve başarının habercisidir. Bunun gibi görülen rüyalar iyi bir sansin ve basarinin müjdecisidir.
  3. Yapay Kürk

Yapay Kürk

Yapay Kürk Tüylerin bir araya getirilmesi ile elde edilen doku. Farklı renklerdeki tüylerin bir arada kullanılması ile ayı, tilki veya vizon görünümü elde ediliyor. Koltuk, örtü, yatak örtüsü ve yastıklar için ideal bir kullanıma sahip.
  4. suni kürkler

suni kürkler

yıllar boyu katledilip deri yüzülen hayvancağızların kürklerinden palto, ayakkabı,çanta vs..üreten bir firma buna karşı suni kürkler yapmaya başlamışş...bence örnek olmalı illa kürk giyecekseniz gerçek olamsına gerek yok suni olsun gerçek olunca ne oluyor anlamıyorum...yazık o hayvanlara.hayvanalrımızı koruyalımm...*MeÇHuL*
  5. 2012 Kürk Modası Harika

2012 Kürk Modası Harika

kürk modelleri 2012 kürk modası kürk çeşitleri Havaların iyice soğumasıyla kürkler de birer ikişer bayanların üstünde görünmeye başladı melekler. Her tarz kıyafetle kombinlenecek çeşitlikte ve renkte tasarlanan bu yılın kürk modasında çok renklilik göze çarpıyor. Modacıların hiçbir defilesinde es geçmediği kürk modellerinden 2012 modasını sizler için araştırdık ve derlediğimiz resimleri...

Sayfayı Paylaş