gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Kürk şallar ve etoller

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

şallar kürk şallar kürk etoller kürk modeller konumuzda melekler.Malum kış geldi el örgüsü şallar , etoller kullanılmaya başlandı ama bu sene örgü yerine yapay kürkden yapılmış şallar ve etoller çok moda.kürk şal ve etolleri isterseniz günlük dışarıya çıkarken istersenizde şık abiye elbiselerinizde kullana bilirsiniz.Renk seçeneği çok fazla,istediğiniz renk de bulabilirsiniz.Her markanın imitasyon kürk şal ve etol modelleri bulunuyor.

Kürk şallar ve etoller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürk

kürk

Okunan Rüya Tabiri : Kürk Kıs mevsimi kürk giymek hayra, fakirlikten kurtulmaya; yaz mevsimi kürk giymek üzüntü ve kederle birlikte gelecek olan hayra, Sincap, kaplan samur vs. kürk zalim ve mağrur kimseye yahut ululuğa; tilki deridinden mamül kürk hilekar kimseye; koyun derisinnden mamül kürk itimad edilecek şerefli kimseye; Kürkü tersinden giydiğini görmek mal ve servetini ortaya koymaya;...
  2. Deri ve kürkün uyumu...

Deri ve kürkün uyumu...

Deri ve kürkün uyumu... Eski Türk filmlerinin dekorları geri döndü. Deri kaplı mobilyalar, şömine önündeki ayı postları ve kürk puflar için adres; Estetik Decor. Estetik Decor, Kıbrıs'ta 1985 yılında başladığı deri konfeksiyon çalışmalarına, 1995 yılında Türkiye'de şirketleşerek devam eden bir firma. 2002 yılından bu yana da iç mimariye yönelik dekoratif ürünler üzerine yoğunlaşmış durumda....
  3. Çok beğeneceğiniz atkı-şal-etol modelleri

Çok beğeneceğiniz atkı-şal-etol modelleri

etol örnekleri şal etol örnekleri modelleri çok şık ve çok güzel aralarında sizlerinde yapabileceğiniz atkı-şal-etol modelleri
  4. Süper etol modeli ve yapılışı

Süper etol modeli ve yapılışı

etol modelleri ve yapılışı abiye etol modelleri şal ve yapılışı örnekleri yapılışları eşarp Özel geceler için abiye elbiselerinizin üstüne yakışacak çok güzel bir model bence yapanın ellerine sağlık :) Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz…Bu 130 ilmek 38 beden birisi için ideal,daha büyük bedenlerde...
  5. etol

etol

etol şal modelleri modelleri ve yapılışı abiye çeşitleri şal ve yapılışı :ar4fd:bu modeli ben yaptım çok şıktır yapmasıda basit sizle paylaşmak istedim

Sayfayı Paylaş