gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kürklü Gelinlik Şalları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelinlik şalları gelinlik üzerine kürk üstü kürk kürkleri gelin kürkü Malum önümüz kış havalar daha da soğuyacak... Kış gelini olacaksınız üşümemek için mutlaka gelinliğiniz üzerine bir şal almanız gerekecek sizlere sunacağım kürklü gelin şalları ile hem üşümeyecek hemde çok daha güzel ve şık bir gelin olacaksınız :tik:

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    woww harikalar tam benlikler :Dama malesef ben evlendiğimde yoktu bu şallardann olsun o zaman yoktu ama bende şimdi alırım kendime abiye elbiselerimle takarım:D

3. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Kürke Tamamen karşıyım hiç bir şekilde kullanılmasını,satılmasını kabullenemiyorum.

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bunun görüntüsü cok ho gercekten. :)

ama kendim sahsen kullanmam, yok kürk oldugu icin degil, ben bunun icinde skintidan patlarim, gelemiom böyle seylere :D:D

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller emeğine sağlık ama ben kürk sevmem:):D

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bencede hoş ama kullanmazdım sanırım kış gelini bile olsam acık olurdu:) tesekkürler cnm

Kürklü Gelinlik Şalları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinliğin üstüne yakışacak harika bir şal örneği

Gelinliğin üstüne yakışacak harika bir şal örneği

gelinlik üzerine şal modelleri gelinlik üstü şal modelleri üstüne fantazi örnekleri fantazi Şala 150 ilmekle başlayın. 4 sıra haraşo örün. Üzerine fantazi ip ile 4 sıra düz örün. Tekrar 4 sıra pırıltılı ip, 4 sıra fantazi ip ile düz devam edin. 4 sıra haraşo, 4 sıra düz, 4 sıra haraşo örüp şalı tamamlayın. Kullanılan Malzemeler Pandam Örgü Yünleri Saçak 200 gram Krem, 30 gram Uzun...
  2. Gani kürklü-gelinliğinle gel bir kuğu gibi

Gani kürklü-gelinliğinle gel bir kuğu gibi

gani köklü gelininle gel gelinliğinle gel bir kuğu gibi sözleri gani kürklü gelinliğinle bir kuğu gibi sözleri kul Ruhunla bedenin bir bütün olsun Gelinliğinle gel bir kuğu gibi Sevgini bölme hiç, kalbinde dursun Gelinliğinle gel bir kuğu gibi Sözünden dönenin gözü kör olsun Sen benim eşimsin, tüm dünya duysun Caddeler sokaklar düğüne dursun Gelinliğinle gel bir kuğu gibi Bir anlık heves mi...
  3. Kürklü yelekler

Kürklü yelekler

kürk yelek kürklü yelek örgü kürklü kürk modelleri Kot yelek yada hazır,örgülü yelekleri giymeyi sevmiyor musunuz tamam ozman size kürklü yelekleri paylaşayım meleklerim :minik:
  4. Kürklü çizmeler

Kürklü çizmeler

Kürklü tasarımlardan vazgeçemiyorum mu diyorsanız en çok onlarmı hoşunuza gidiyor ozman bu kürklü çizmeleri size sunayım meleklerim hangisi hoşunuza gitcek bakalım ???
  5. Kürklü ÇizmeLer

Kürklü ÇizmeLer

Bu kış aylarında meleklerimizin en çok tercik ettiği bot modelleri bunlar.Hem sıcacık tutar,hemde görüntüsüyle farklı bi hava sağlar.

Sayfayı Paylaş