gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kürksever Rihanna

Konu, 'Çöplük' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Rihannanın kürklü giyim tarzını inceleyelim pek bir beğeniyor kullanmayı gördüğüm kadarıyla

Kürksever Rihanna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rihanna - Umbrella

Rihanna - Umbrella

You had my heart, and we'll never be worlds apart Kalbimi çaldın ve asla ayrı dünyalardan olmayacağız Maybe in magazines, but you'll still be my star Belki dergilerde olabiliriz, ama benim yıldızım yine de sen olacaksın Baby cause in the Dark, You can't see shiny Cars Çünkü bebeğim karanlıkta, parlak arabaları göremezsin And that's when you need me there Ve ne zaman bana ihtiyacın olsa...
  2. ***rihanna resimleri***

***rihanna resimleri***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rihanna-disturbia

rihanna-disturbia

Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum What's wrong with me? Why do I feel like this? I'm going crazy now No more gas in the rig Can't even get it started Nothing heard, nothing said Can't even speak about it All my life on my head Don't want to think about it Feels like I'm going...
  4. rihanna-s.o.s

rihanna-s.o.s

Lalala, lalala, lalalalala, Ohhh (You know, I never felt like this before) Lalala, lalala, lalalalala, Ohhh (This feeling's like so real) [Verse 1] I'm obessive when just one thought of you comes up I'm aggressive cause just one thought ain't close enough You got me stressing, incessantly pressing the issue Cause every moment gone you know I miss you I'm the question and you're of course...
  5. Makyajsız Rihanna

Makyajsız Rihanna

rihanna göz rengi makyajsız rihanna makyajsız hali rihannanın gerçek göz rengi Ünlüler iyi güzelde makyajsız olunca pek bişeye benzemiyorlar bakınız Rihanna doğallıktan yana olan ben bile boyan Rihanna diyorum :piha:

Sayfayı Paylaş