gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

kurşun adres sormaz ki...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Yine de sen son sevdiğim Uğruna sevgiler aşklar tükettiğim Yine de sen tek bildiğim

Yollarına aşk tohumları serdiğim
    Bu can buna hayran
    Sevişine kurban
    Alıştırmasaydın insafsız
    Bu can sana hayran
    Gülüşüne kurban

Şimdi vazgeçemem ben inan

Kurşun adres sormazki
    Yaktın beni en derinden
    Depremlerde yine yüreğim
    Yangınlar çaresiz
    Dön gel yine sev beni
    Sar sevgine sevgimi

Nefes gibi muhtacım sana

Yine de ben hep seninim
    İlk şarabı senin elinden içmişim

Yine de sen ille de sen
    Senin ilacın bil ki bende sevgilim
    Yine de ben hep seninim
    İlk şarabı senin elinden içmişim
    Yine de sen ille de sen
    Benim ilacım bil ki sende sevgilim
    Günahın özü ise seni sevmek
    Cezam cehennem olsun

kurşun adres sormaz ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  2. Adres

Adres

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde...
  3. Gülşen - Kurşun

Gülşen - Kurşun

Bitti biliyorum her şeyi bana bırak Git, ardına bakma yüreğim çırılçıplak Neden bilmiyorum tükendik azalarak Sen gördüğüne inanma bu sessizlik bozulacak Büyü gibi yemin gibi sanki Yüreğimin bi sendin sahibi Her yanım yangın, alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla Her yanım yangın alev alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla
  4. Kenan Doğulu - Kurşun Adres Sormaz ki

Kenan Doğulu - Kurşun Adres Sormaz ki

Yine de sen son sevdiğim Uğruna sevgiler aşklar tükettiğim Yine de sen tek bildiğim Yollarına aşk tohumları serdiğim Bu can buna hayran Sevişine kurban Alıştırmasaydın insafsız Bu can sana hayran Gülüşüne kurban Şimdi vazgeçemem ben inan Kurşun adres sormazki Yaktın beni en derinden Depremlerde yine yüreğim Yangınlar çaresiz Dön gel yine sev beni Sar sevgine sevgimi Nefes gibi muhtacım sana...
  5. Kurşun Adres Sormaz ki

Kurşun Adres Sormaz ki

Yine de sen son sevdiğim Uğruna sevgiler aşklar tükettiğim Yine de sen tek bildiğim Yollarına aşk tohumları serdiğim Bu can buna hayran Sevişine kurban Alıştırmasaydın insafsız Bu can sana hayran Gülüşüne kurban Şimdi vazgeçemem ben inan Kurşun adres sormazki Yaktın beni en derinden Depremlerde yine yüreğim Yangınlar çaresiz Dön gel yine sev beni Sar sevgine sevgimi...

Sayfayı Paylaş