gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kursun atan Kadin :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kursun atan Kadin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur"an-la Konuşan Kadın...!

Kur"an-la Konuşan Kadın...!

Abdullah ibni mübarek anlatıyor) Bir gün hacca gidiyordum,Irak;Suriye topraklarından geçerken yalnız bir kadına rastladım.Selam verdim; Selamımı Söz olarak Rahim bir Rab'den selam sözüdür onların duyacağı(Ya-sin:5 ayetiyle aldı Buralarda ne yapıyorsun? diye sordum. Allah kimi yoldan çıkarmışsa,ona yol bulduracak yoktur" (A'raf :186) ayetini okudu... Anladım ki ,yolunu kaybetmiş Nereye...
  2. Ayı

Ayı

Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni...
  3. Ata

Ata

Rüyasında ölmüş atalarını gören kimsenin atalarının ruhlarına dua etmeleri gerekmektedir. Veya eskiyle ilgili bir olay ortaya çıkacak demektir. Başı sıkışan biri rüyasında böyle bir yakınını görürse kısa bir süre içinde sıkıntısından kurtulur.
  4. Emre Aydın - Rüyamdaki Aptal Kadın

Emre Aydın - Rüyamdaki Aptal Kadın

Rüyamdaki Aptal Kadın Hala aklımda adın... bir dursan bir dinlesen bir dursan ah bir dinlensen yakışmazmı istanbul bize korktun kaçıp gittin işte... rüyamdaki aptal kadın hala aklımda adın... rüyamdaki aptal kadın hala aklımda adın... bir dursan bir dinlesen bir dursan ah bir dinlensen yakışmazmı istanbul bize korktun kaığ gittin işte... rüyamdaki aptal kadın hala aklımda adın......
  5. Çalışan kadına C&A dan Yessica Pure koleksiyonu

Çalışan kadına C&A dan Yessica Pure koleksiyonu

ca hamile koleksiyonu ca türkiye online satış online satış türkiye

Sayfayı Paylaş