gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

kurşun döktürmek :)

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

merhabalar.Ben bugün 1 sefer kurşun döktürdüm ikincisi erimedi bi türlü 1 seferle yetindik evdekiler tutturdu haftaya gidelim döktürelim diye :) neyse bu kurşun nazara iyi gelirmiş ama ben döktürdükten kısa bi sonra bi mayışma efendim esneme baş ağrısı yaptı ters mi etki etti acaba bilemedim deneyenleriniz var mı bu kurşun döktürmeyi sizde nasıl oldu ben benimkini paylaşmak istedim :D

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    nazar değmesi haktır ve öyleki ölüme bile sebep olur bu konuda hadisler vardır şifası KUR-ANDIR,Kurşun döktürmek,nazar boncuğu takmak vb şeyler asla nazara karşı etkisi yoktur bunlar batıl inanca girer ŞİFASI KALEM SURESİ 51.VE 52.AYETİDİR,felak nas ihlas fatiha ve ayetel kürsidir.Kendinizi bu gibi şeylerle avutmayın.............

3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    sırf anneannemin gönlü olsun diye yaptırdım ve böyle bişeyden haberim yoktu kumpasa geldim yani bi gittim evde bi evde bi teyze kurşun eritiyo neyse sağol canım :)

kurşun döktürmek :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaza Kurşunu

Kaza Kurşunu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  3. Emrah - Kurşun

Emrah - Kurşun

Gözlerin bu sevdanın en kalleş haliydi Vedasız gideceğin her halinden belliydi Hani ölüm ayırırdı ikimizi bu sevdadan Beni inkar edemezsin bıraktığım anılardan Düşündükçe çılgına dönüyorum Sana yabancı bir elin dokunuşunu Hiç bekleme beni teslim olmuyorum Kendime ayırdım o son kurşunu
  4. Fala baktırmak, kurşun döktürmek, burçları okuyup inanmak, büyü yaptırmak günahmı?

Fala baktırmak, kurşun döktürmek, burçları okuyup inanmak, büyü yaptırmak günahmı?

fala baktırmak, kurşun döktürmek, gazete burçlarını okumak, büyü ve büyücülük hakkında merak ettiklriniz burda meleklerim... fala inanma falsızda kalma bu nasıl bir anlayıştır anlamadım gitti.Bizler müslümansak ki Elhamdülillah öyleyiz rahberimiz Kuranı Kerimse ve bize haram edilmiştir fal ve falcılık bunları hadisler ve ayrtlerle sizlere sunmak istedim çünkü insanların aciz bulunduğu bir...
  5. Dinimizde Kurşun Döktürmek Günah mı?

Dinimizde Kurşun Döktürmek Günah mı?

bu konu kurşun döktürmenin dinimizdeki yeri hakkında bilgiler içermektedir. Halk arasın da nazar değen yada ruhu sıkılan kişilerin bazıları çareyi kurşun döktürmekte arar. Kurşun dökümün de ortaya çıkan kurşunun görünümüne göre de yorumlar yapılır. Hatta yakından tanıdığımız birçok ünlü bile arada kendileri için kurşun döktürmektedir. Peki dinimiz de kurşun döktürmek günahmı? Bu sorunuzun...

Sayfayı Paylaş