gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kurt adam & The Wolfman

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Korku ve gerilim filmlrinden hoşlanıyorsanız bu filmi izlemenizi öneririm ama biraz daha beklemeniz gerekiyor.Film vizyona 19 Şubat'ta giriyor.Film tanıtımı ve kadrosu hakkında bilgilere ve ardından filmden karelere geçiyorum [​IMG]
    Orjinal Adı: The Wolfman

Yönetmen: Joe Johnston
    Oyuncular: Benicio Del Toro, Anthony Hopkins, Emily Blunt, David Sterne, Simon Merrells

Senaryo: Andrew Kevin Walker, David Self
    Müzik: Danny Elfman
    Görüntü Yönetmeni: Shelly Johnson
    Kurgu: Walter Murch, Dennis Virkler
    Tür: Korku - Gerilim - Dram
    Süre: 125 dk.
    Yapım: 2010, ABD - İngiltere
    Dağıtım: UIP Filmcilik

Gösterim tarihi: 19 Şubat 2010

Kalbi temiz bir insan bile, gökte dolunay yükseldiğinde bir kurda dönüşebilir.

Konu: Annesini kaybeden Lawrence, herşeyi unutmak için kasabasını terk eder, uzun yıllar ortalıkta görünmez. Ancak kardeşinin nişanlısı Gwen’in, kaybolan kardeşini bulmak için yardım isteyince geri döner. Kasabaya ulaştığında bir kana susamışın kasaba halkını tek tek öldürdüğünü, olayı araştırmak için bir müfettişinin kasabaya geldiğini öğrenir.

[​IMG][​IMG]

2. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü görünüyor ya:(

Kurt adam & The Wolfman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  2. Adana The studio dance okulu

Adana The studio dance okulu

adana dans kursları adanada dans kursları adanadaki adana okulları okulu Açıklama : Adananın En İyi Dans Okulu Atatürk Caddesi Pandora Sokağında Açıldı. Posta Adresi : Atatürk Cad. Pandora Sokağı Diva Kuaför Üstü Seyhan Şehir : Adana Telefon : 0 322 4595500 Faks : - Web Adresi : thestudiodance.net Firma Anahtar Kelimeleri : Dans, Salsa,...
  3. Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Nöroloji ve psikolojiye bir yolculuk... Somut zamanda”kayıp” olan bir insanın varlığını oturtabileceği, kendini var kılabileceği bir yer var mıdır? Varlığının farkında bile olmadan kullandığımız duygularımızın küçük bir kısmını kaybettiğimizde neler olabilir? Profesör Sacks’tan romantik tavırlı, geniş ve açık uclu yaklaşımlarla örülmüş “ciddi” bir kitap. Sıradan her insan için “zihinsel”...

Sayfayı Paylaş